تیتر امروز

مجمع تشخیص مصلحت؛ کنترل‌گری که کنترل خواهد شد!
بررسی آثار انتصاب ذوالقدر به عنوان دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام

مجمع تشخیص مصلحت؛ کنترل‌گری که کنترل خواهد شد!

داستان لوایح مربوط به FATF کماکان خبرساز است، بن‌بستی که ورود به آن با بروز اولین نشانه‌ها از تغییری در روابط نهادهای قدرتمند همراه بود، تغییری که با انتصاب ذوالقدر، پررنگ‌تر از قبل نمایان شده...
آسایش: در میدان حضور داریم اما در  اتاق گفتگو نه!
«دیپلمات»؛ برنامه هشتم

آسایش: در میدان حضور داریم اما در اتاق گفتگو نه!

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. محمدجواد آسایش زارچی، سفیر سابق ایران یوگسلاوی، کرواسی، شیلی، عمان و قطر میهمان هشتمین برنامه...
۵۰ میلیون دز واکسن نرسید؛ آقای مخبر «برکت» کجاست؟
امروز ۳۱ شهریور است

۵۰ میلیون دز واکسن نرسید؛ آقای مخبر «برکت» کجاست؟

قرار بود که تا پایان شهریور ۵۰ میلیون دز واکسن برکت تحویل داده شود. وعده‌ای که به آن وفا نشد. این گزارش نگاهی دارد به سیل وعده‌ها در مورد تولید انبوه واکسن داخلی. هزار وعده خوبان که یکی وفا نکرد!

رضا اطری پنجم المپیک شد

کشتی‌گیر وزن ۵۷ کیلوگرم ایران در مسابقه رده‌بندی نتوانست بر توماس گیلمن آمریکایی پیروز شود و به مقام پنجم المپیک دست یافت.

کد خبر: ۱۰۳۶۶۰
۱۵:۴۷ - ۱۴ مرداد ۱۴۰۰

رضا اطری پنجم المپیک شد


دیدارنیوز ـ میز المپیک: رضا اطری کشتی‌گیر بابلی ایران در وزن ۵۷ کیلوگرم المپیک، دقایقی قبل در مسابقه رده‌بندی این وزن به مصاف کشتی‌گیر قدرتمند آمریکایی رفت در حالی که توماس گیلمن بسیار قبراق و قدرتمند به نظر می‌رسید. رضا اطری در سه دقیقه اول تلاش زیادی کرد که از دستان گیلمن برسد، اما خونریزی گوش او کمی تمرکزش را به هم ریخت و در عین حال حریف آمریکایی نیز بسیار سریع بود و پا‌های بیداری داشت.

در سه دقیقه اول کشتی‌گیر آمریکایی ۳ امتیاز گرفت و یک امتیاز نیز به اطری تعلق گرفت، اما در وقت دوم گیلمن بسیار تهاجمی و باهوش کشتی گرفت و هرگز به اطری اجازه نداد که یک‌خم‌هایش را به خاک تبدیل کند. اطری دو سه بار اقدام به حمله کرد که بر اثر دفاع گیلمن خاک شد و امتیاز از دست داد.

این کشتی نهایتا با نتیجه ۹ ـ ۱ به سود حریف قدرتمند آمریکایی تمام شد و رضا اطری هم به مقام ارزشمند پنجم المپیک دست پیدا کرد.

در این وزن اوگیف روس که در نیمه نهایی اطری را برد، با پیروزی بر حریف هندی در فینال قهرمان المپیک شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر