تیتر امروز

ایران و طالبان؛ دردسری که می‌تواند بزرگ باشد!
از چشم جهان (۱۴)

ایران و طالبان؛ دردسری که می‌تواند بزرگ باشد!

در چهاردهمین شماره ستون از چشم جهان حمیدرضا بابایی مقاله‌ای از فارین پلیسی را ترجمه کرده است که دردسرهای احتمالی طالبان برای ایران می‌پردازد. دردسرهایی که ممکن است بزرگ باشد!
سفر اردوغان به نیویورک؛ ترکیه و آمریکا در لبه بحران
از سعدآباد تا توپکاپی (۱۸) + فایل صوتی

سفر اردوغان به نیویورک؛ ترکیه و آمریکا در لبه بحران

هجدهمین شماره ستون از سعدآباد تا توپکاپی به سفر هفته آینده اردوغان به نیویورک و مواجه او با جو بایدن اختصاص دارد. رئیس جمهوری که به قدرت رسیدنش یک بدشانسی محض برای اردوغان بود!
فینال ۶۷ کیلوگرم کشتی فرنگی المپیک

شاهکار گرایی و دومین طلا برای ایران

محمد رضا گرایی در فینال وزن ۶۷ کیلو گرم توانست با برتری مقابل حریف اوکراینی به مدال طلا برسد.

کد خبر: ۱۰۳۵۹۵
۱۵:۵۳ - ۱۳ مرداد ۱۴۰۰

شاهکار گرایی و دومین طلا برای ایران

دیدارنیوز ـ میز المپیک: محمد رضا گرایی کشتی‌گیر شیرازی تیم ملی در مسابقات المپیک توکیو در فینال وزن ۶۷ کیلوگرم با پرویز نصیب‌اُف از اوکراین مصاف داد. محمد رضا گرایی با استفاده از فنون زیبا، هوش بالا و سرعت خارق‌العاده خود توانست امتیاز اول را به دست بیاورد. هر چند کشتی‌گیر اوکراینی با اعتراض مربی ایران یک امتیاز به دست اورد، اما در ادامه مسابقه باز هم محمد رضا گرایی بود که با دو کمرگیری و خاک کردن نصیب‌اُف توانست تا امتیاز ۷ بالا ببرد.

آخرین لحظه مسابقه هم وقتی اتفاق افتاد که گرایی حمله حریف را با یک قوس سریع جواب داد و او را از تشک بیرون برد تا تک امتیاز لازم برای ضربه فنی به دست آورد. گرایی توانست با نتیجه ۹ ـ ۱ به پیروزی رسید تا در فینال یک شاهکار خلق کند.

به این ترتیب کشتی فرنگی ایران با کسب یک طلا و یک برنز به کار خود پایان داد.  

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر