تیتر امروز

ایران و طالبان؛ دردسری که می‌تواند بزرگ باشد!
از چشم جهان (۱۴)

ایران و طالبان؛ دردسری که می‌تواند بزرگ باشد!

در چهاردهمین شماره ستون از چشم جهان حمیدرضا بابایی مقاله‌ای از فارین پلیسی را ترجمه کرده است که دردسرهای احتمالی طالبان برای ایران می‌پردازد. دردسرهایی که ممکن است بزرگ باشد!
سفر اردوغان به نیویورک؛ ترکیه و آمریکا در لبه بحران
از سعدآباد تا توپکاپی (۱۸) + فایل صوتی

سفر اردوغان به نیویورک؛ ترکیه و آمریکا در لبه بحران

هجدهمین شماره ستون از سعدآباد تا توپکاپی به سفر هفته آینده اردوغان به نیویورک و مواجه او با جو بایدن اختصاص دارد. رئیس جمهوری که به قدرت رسیدنش یک بدشانسی محض برای اردوغان بود!
داستان پر پیچ و خم طلاق توافقی در ایران

داستان پر پیچ و خم طلاق توافقی در ایران

طلاق اتفاق خوشایندی نیست اما یک واقعیت در جامعه امروز ماست. مطلب زیر به شرایط و مراحل طلاق توافقی بر اساس قوانین ایران و مسائلی مانند مهریه، نفقه و حضانت فرزندان در طلاق توافقی پرداخته است.

ورناصری به روسای ادارات مسجدسلیمان: به اعتبارات جاری اکتفا نکیند، سرمایه جذب کنید

نشست کمیته برنامه ریزی شهرستان مسجدسلیمان از طریق ویدئو کنفرانس با حضور علیرضاورناصری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، نماینده سازمان مدیریت برنامه و بودجه استان، فرماندار مسجدسلیمان، فرماندهان سپاه و انتظامی، شهردار و روسای ادارات مربوطه پیرامون تخصیص اصولی اعتبارات سال جاری برگزار گردید.

کد خبر: ۱۰۲۸۶۰
۱۳:۵۸ - ۰۹ مرداد ۱۴۰۰

ورناصری به روسای ادارات مسجدسلیمان: به اعتبارات جاری اکتفا نکیند، سرمایه جذب کنید

 

دیدارنیوز ـ استان خوزستان: به گزارش دیدار، در ابتدای نشست دکتر علیرضاورناصری با تاکید بر ضرورت اتمام پروژه‌های نیمه تمام و اهمیت پروژه‌هایی که از مشکلات مردم گره گشایی میکند اظهار داشت: در تخصیص اعتبارات در تلاشیم بنا به اولویت پروژه‌های نیمه تمام و پروژه‌های موردنیاز مردم که امکان سودآوری بیشتری دارند گام برداشته و آن‌ها را در راس امور قرار دهیم.

وی افزود: روسای ادارات نباید صرفا به اعتبارات شهرستانی اکتفا نموده و باید در جهت جذب اعتبارات ملی و استانی از ادارات کل خود در تلاش باشند و با تفکر جهادی و استفاده درست از اعتبارات موجب پیشرفت و توسعه زیرساخت‌های منطقه گام بردارند

وی با اشاره به اولویت‌های اعتبارات سال جاری گفت: در بودجه ۱۴۰۰ مجلس اولویت‌های مهمی همچون رفع مشکلات اشتغال جوانان، حمایت از معیشت و رفع محرومیت، را از رویکرد‌های اصلی قرار داده ایم.

وی اضافه کرد: باتوجه به اینکه اکثر شهرستان‌های حوزه انتخابیه نیازمند اعتبارات محرومیت زدایی و زیرساخت‌های لازم است، با رایزنی‌های انجام شده بودجه‌ای افزون بر اعتبارات هر شهرستان به آن‌ها تخصیص خواهد یافت تا بتوان حتی‌الامکان عقب ماندگی‌های موجود را جبران نموده و در راستای رفع نیاز‌های مردم گام برداشت.

شایان ذکر است مجموع اعتبارات سال جاری شهرستان مسجدسلیمان در مقایسه با سال گذاشته که مبلغ ۵۱میلیارد تومان بوده به مبلغ ۱۱۲میلیارد افزایش یافت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر