تیتر امروز

مجمع تشخیص مصلحت؛ کنترل‌گری که کنترل خواهد شد!
بررسی آثار انتصاب ذوالقدر به عنوان دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام

مجمع تشخیص مصلحت؛ کنترل‌گری که کنترل خواهد شد!

داستان لوایح مربوط به FATF کماکان خبرساز است، بن‌بستی که ورود به آن با بروز اولین نشانه‌ها از تغییری در روابط نهادهای قدرتمند همراه بود، تغییری که با انتصاب ذوالقدر، پررنگ‌تر از قبل نمایان شده...
آسایش: در میدان حضور داریم اما در  اتاق گفتگو نه!
«دیپلمات»؛ برنامه هشتم

آسایش: در میدان حضور داریم اما در اتاق گفتگو نه!

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. محمدجواد آسایش زارچی، سفیر سابق ایران یوگسلاوی، کرواسی، شیلی، عمان و قطر میهمان هشتمین برنامه...
۵۰ میلیون دز واکسن نرسید؛ آقای مخبر «برکت» کجاست؟
امروز ۳۱ شهریور است

۵۰ میلیون دز واکسن نرسید؛ آقای مخبر «برکت» کجاست؟

قرار بود که تا پایان شهریور ۵۰ میلیون دز واکسن برکت تحویل داده شود. وعده‌ای که به آن وفا نشد. این گزارش نگاهی دارد به سیل وعده‌ها در مورد تولید انبوه واکسن داخلی. هزار وعده خوبان که یکی وفا نکرد!

تارتار: برخی پرسپولیسی‌ها ما را به شل گرفتن بازی تشویق می‌کنند

سرمربی تیم پیکان در جواب کسانی که تیمش را به شل گرفتن بازی فردا تشویق می‌کنند، گفت: در مکتب پرسپولیس و حتی پاس که از جوانان آن وارد فوتبال بزرگسالان شدم، یاد گرفته‌ایم جوانمردانه بازی و مربیگری کنیم. می‌خواهم چنین چیزی از ما نخواهند.

کد خبر: ۱۰۲۶۸۱
۱۷:۴۴ - ۰۷ مرداد ۱۴۰۰

تارتار پرسپولیس - پیکان

دیدارنیوز: مهدی تارتار در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس از هفته سی‌ام لیگ برتر گفت:

 ابتدا عید سعید غدیر را به تمام مسلمانان جهان به ویژه شیعیان تبریک می‌گویم. طبیعی است بازی سختی را پیش بینی کنیم، زیرا پرسپولیس در پنج سال گذشته با احتساب امسال یکی از بهترین تیم‌های کشورمان بوده است. چهار سال قهرمان شده و در سال پنجم تا قبل از هفته آخر صدرنشین است. این کیفیت پرسپولیس را نشان می‌دهد.

تارتار افزود: واقعا بازی کردن مقابل این تیم می‌تواند برای ما سخت باشد. پرسپولیس کادر بسیار فنی و بااخلاقی دارد و این موضوع کار را برای ما سخت‌تر می‌کند. به جرات می‌گویم تیم یحیی گل‌محمدی از این کالدرون و حتی برانکو بهتر بازی می‌کند و این را آمار و ارقام نشان می‌دهد.

سرمربی تیم پیکان تصریح کرد: این‌ها را برای فرار رو به جلو نگفتم بلکه برای بیان قدرت واقعی پرسپولیس گفتم. سپس باید به تیم باکیفیت خودمان برسم که جوانانی پر از انگیزه و باتجربه‌های باکیفیت دارد. همیشه از جوانان پیکان گفتم، امروز دوست دارم از باتجربه‌های تیم هم صحبت کنم، زیرا واقعا نقش پررنگی در کسب این نتایج دارند و از آن‌ها هم تشکر می‌کنم.

تارتار افزود: فردا روزی است که باید به خاطر شرافت فوتبال بازی کنیم. به بازیکنان در طول هفته این را تاکید کرده و امروز و فردا هم خواهم گفت. آن‌ها هم شرایط را درک می‌کنند که ما نباید تاثیری در سرنوشت قهرمانی داشته باشیم. باید کار خودمان را انجام بدهیم و باید با همان توانی که مقابل تیم‌های دیگر بازی کردیم، مقابل پرسپولیس هم بازی کنیم تا نتیجه آنی باشد که خدای بالای سر ما با توجه به تلاش و کیفیت تیم‌ها تعیین می‌کند.

تارتار اضافه کرد: اطمینان دارم بازی خیلی خوبی می‌شود. شاید پرسپولیس مقداری استرس داشته باشد، اما ما استرسی نداریم. البته پرسپولیس تیم باتجربه‌ای است، اما ضمن احترام به این تیم خوب و بزرگ، فقط برای برد بازی می‌کنیم.

سرمربی تیم پیکان درمورد واکنش منفی هواداران فوتبال با هر نتیجه‌ای که پیکان در بازی فردا کسب کند، گفت: متاسفانه فضای مجازی در کشورمان مسموم شده و خیلی راحت در آن اهانت، توهین شده و تهمت زده می‌شود. نمی‌دانم باید چه کار کرد، اما امیدوارم مسئولان راهکاری برای اصلاح این مسئله و سالم‌تر شدن فضا پیدا کنند.

تارتار افزود:  در روز‌های اخیر سه دسته از افراد برای من پیغام گذاشته و نظر دادند. می‌خواهم الان به آن‌ها پاسخ بدهم. از افرادی که ما را به فوتبال جوانمردانه ترغیب کرده تشکر می‌کنم و خودمان هم طرفدار این مسئله هستیم. برخی پرسپولیسی‌ها ما را به شل گرفتن و اجازه دادن برای قهرمانی پرسپولیس ترغیب می‌کنند که در جواب آن‌ها می‌گویم در مکتب پرسپولیس و حتی پاس که از جوانان آن وارد فوتبال بزرگسالان شدم، یاد گرفته‌ایم جوانمردانه بازی و مربیگری کنیم. می‌خواهم چنین چیزی از ما نخواهند.

تارتار افزود: دسته دیگری به تهمت زده و توهین کردند. از آن‌ها نمی‌گذرم و به خدای بالاسری که ناظر بر اعمال ما است واگذار می‌کنم. فقط برای آن‌ها یکی دو مثال می‌زنم. سال ۹۲ که در گسترش فولاد بودم، پرسپولیس با علی دایی صدرنشین بود. همه می‌دانند رابطه نزدیکی با وی دارم و از دوستان صمیمی‌ام است. در تبریز یک بر صفر این تیم را بردیم و پرسپولیس همان سال قهرمان نشد و فولاد که گسترش فولاد را در تبریز شکست داد، قهرمان شد. عزیزانی که تهمت می‌زنند به گذشته بازگشته و این مسائل را مرور کنند تا ما را بهتر بشناسند. سال قبل هم در ورزشگاه آزادی با تیم نفت مسجد سلیمان، پرسپولیس را شکست دادیم که خیلی از آن زمان نگذشته است و می‌توانند آن را به یاد بیاورند.

سرمربی تیم پیکان توضیح داد: برای ما یک چیز مهم است. وقتی بچه‌های ما کوچک هستند سر سفره کنار ما می‌نشینند. مهم‌تر از همه این است لقمه‌ای که سر سفره دهان بچه‌ام می‌گذارم باید پاک و حلال باشد. به چیز دیگری فکر نمی‌کنیم، اما به همه مردم کشورمان و حتی به مردم اصفهان و هواداران پرسپولیس قول می‌دهم با تمام توان‌مان بازی می‌کنیم.

تارتار درباره اینکه اگر نتایج به شکلی رقم بخورد که برد و باخت تاثیری در سرنوشت پیکان نداشته باشد، ترجیح می‌دهد تیم خودش برنده باشد یا پرسپولیس، گفت: همیشه گفته‌ام تیمی که در آن فعالیت می‌کنم برای من بردش اهمیت بیشتری دارد. قطعا اولویت ما پیکان است و برد این تیم باارزش‌تر است، اما اگر تیم نداشته باشم دوست دارم پرسپولیس برنده شود. سال گذشته به هواداران تیم‌های دیگر قول داده‌ام تا زمانی که تیم دارم درباره تیم خاصی صحبت نکنم.

تارتار در خصوص پاداش ویژه شرکت ایرانخودرو به بازیکنان پیکان در صورت برد مقابل پرسپولیس، گفت: بحث این بازی نیست. پس از دیدار با نساجی که ماندن ما در لیگ برتر تثبیت شد، باشگاه پیکان مصوبه‌ای را برای ایجاد انگیزه بین بازیکنان تصویب کرد که پاداش و جریمه داشت باید از مدیریت باشگاه هم تشکر کنم. قرار شد در صورت برد پاداش بگیریم و در صورت باخت‌های متعدد جریمه شویم. این موضوع همچنان اجرا می‌شود. این بازی هم مانند دیدار‌های قبلی است و تفاوتی با آن‌ها ندارد. در صورت برد پاداش می‌گیریم.

سرمربی تیم پیکان در مورد درخواست یحیی گل محمدی برای ارائه بهترین عملکرد پیکان برابر پرسپولیس گفت: کیفیت گل‌محمدی در سال‌های اخیر نیاز به تعریف من ندارد، زیرا با نتایج و صحبت‌هایی که در نشست‌های خبری انجام می‌دهد کاملا مشخص است. گل‌محمدی با این درخواست یک بار دیگر شخصیت بالای خود را نشان داد و امیدوارم به جز بازی فردا همیشه موفق و سربلند باشد.

تارتار اضافه کرد: وقتی اخبار را نگاه کرده و می‌بینیم روزانه بین ۳۰۰ تا ۴۰۰ نفر از هم وطنان به دلیل کرونا جان خود را از دست می‌دهند خیلی ناراحت می‌شویم و از همه می‌خواهیم رعایت پروتکل‌ها بهداشتی را خیلی جدی بگیرند. از مسئولان هم می‌خواهم در واکسیناسیون عمومی سرعت عمل بیشتری داشته باشند تا از سر این ویروس لعنتی خلاص شویم و شرایط عادی به جامعه بازگردد.

منبع: طرفداری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر