تیتر امروز

مجمع تشخیص مصلحت؛ کنترل‌گری که کنترل خواهد شد!
بررسی آثار انتصاب ذوالقدر به عنوان دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام

مجمع تشخیص مصلحت؛ کنترل‌گری که کنترل خواهد شد!

داستان لوایح مربوط به FATF کماکان خبرساز است، بن‌بستی که ورود به آن با بروز اولین نشانه‌ها از تغییری در روابط نهادهای قدرتمند همراه بود، تغییری که با انتصاب ذوالقدر، پررنگ‌تر از قبل نمایان شده...
آسایش: در میدان حضور داریم اما در  اتاق گفتگو نه!
«دیپلمات»؛ برنامه هشتم

آسایش: در میدان حضور داریم اما در اتاق گفتگو نه!

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. محمدجواد آسایش زارچی، سفیر سابق ایران یوگسلاوی، کرواسی، شیلی، عمان و قطر میهمان هشتمین برنامه...
۵۰ میلیون دز واکسن نرسید؛ آقای مخبر «برکت» کجاست؟
امروز ۳۱ شهریور است

۵۰ میلیون دز واکسن نرسید؛ آقای مخبر «برکت» کجاست؟

قرار بود که تا پایان شهریور ۵۰ میلیون دز واکسن برکت تحویل داده شود. وعده‌ای که به آن وفا نشد. این گزارش نگاهی دارد به سیل وعده‌ها در مورد تولید انبوه واکسن داخلی. هزار وعده خوبان که یکی وفا نکرد!

جودوکاران پارالمپیکی به دنبال افتخارآفرینی در توکیو

مربی تیم ملی جودوی نابینایان و کم بینایان وضعیت دو جودوکار اعزامی به پارالمپیک توکیو را بسیار مثبت ارزیابی کرد و گفت: هر دو جودوکار در شرایط خوبی قرار دارند و به دنبال افتخارآفرینی در توکیو هستند.

کد خبر: ۱۰۲۴۴۱
۱۷:۳۰ - ۰۵ مرداد ۱۴۰۰

جودوکاران پارالمپیکی به دنبال افتخارآفرینی در توکیو

دیدارنیوز - فرهاد معابی درباره اعزام جودوکاران نابینا و کم‌بینا به پارالمپیک، اظهار کرد: محمدرضا خیرالله زاده در وزن مثبت ۱۰۰ کیلوگرم و وحید نوری منهای ۹۰ کیلوگرم جودوکاران اعزامی به توکیو هستند که هر دو از نظر آمادگی بدنی و روانی در شرایط خوبی بسر می‌برند و امید به کسب مدال طلا در هر دو وزن داریم.

وی گفت: با توجه به این که زمان کمی تا شروع بازی‌های پارالمپیک توکیو باقی مانده است به دلیل تشدید بیماری کرونا و برای حفظ سلامتی جودوکاران آخرین اردوی ۲ جودوکار در تهران و در قرنطینه کامل تا زمان اعزام برگزار خواهد شد تا مشکلی برای حضور در این رویداد مهم نداشته باشیم. 

مربی تیم ملی جودو نابینایان و کم بینایان پیرامون این پرسش که آیا جودوکاران هنوز هم مشکل حریف تمرینی دارند یا خیر، افزود: مشکل حریف تمرینی مرتفع شده و با حمایت فدراسیون و کمیته ملی پارالمپیک در هر وزن ۳ حریف تمرینی برای جودوکاران اعزامی پیش بینی شده تا با آمادگی کامل  راهی پارالمپیک شوند.

وی در پایان زمان اعزام دو جودوکار نابینا و کم بینا به بازیهای پارالمپیک توکیو را ۲۹ مرداد عنوان کرد.

منبع: ایسنا
برچسب ها: المپیک توکیو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر