تیتر امروز

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!
گفتگوی دیدار با یک فعال حقوق زنان افغانستان

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!

زنان افغانستان بعد از ۲۰ سال به نقطه اولی که طالبان در حکومت بود، برگشته اند. بسیاری از زنان فعال جامعه افغانستان مجبور به ترک این کشور شده اند. دیدار با فاضله غفوری، فعال حقوق زنان افغانستان...

ماجرای رقص یکی از نزدیکان روحانی بعد از تماس تلفنی او با اوباما از زبان متکی + فیلم

منوچهر متکی وزیر امور خارجه دولت احمدی نژاد و از چهره‌های سیاسی اصولگرا مدعی شده است که یکی از نزدیکان سیاسی حسن روحانی بعد از تماس تلفنی او و اوباما رقصیده است.

کد خبر: ۱۰۲۲۷۴
۱۹:۳۸ - ۰۴ مرداد ۱۴۰۰

رقص یکی از نزدیکان روحانی بعد از تماس اوباما

دیدارنیوز: منوچهر متکی وزیر امور خارجه دولت احمدی‌نژاد و از چهره‌های سیاسی اصولگرا مدعی شده است که یکی از نزدیکان سیاسی حسن روحانی بعد از تماس تلفنی روحانی و اوباما در نیویورک شروع به رقصیدن کرده است و گفته است که روحانی مچکریم!
در ادامه فیلم سخنان متکی را مشاهده کنید. 

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۳
لر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۵
1
0
چه ربطی داشت شادی را از مردم گرفتید خدا لعنتون کنه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۵
1
1
خوب ؟ حالا باید چکار کرد ؟ آیاحالاباید تجزیه و تحلیل کرد که این رقص ( حرکت موزون ) بوده یا نه ؟ اگر بوده ؟ چه نوع رقصی از انواع رقص های جایز و غیرجایز ... بوده است؟ آیا عاشقانه ، دلبرانه ، عارفانه ، سماع صوفیانه ، ناشیانه، غیر دیپلماسی، بند به آب دادن ، رشته وبافته ها را پنبه کردن، سر ضمیر را نابجا به نامحرم نشان دادن، در زمین کج ونامناسب بودن ، بی محل و بی دلیل ، عامدانه ، سهویانه و هیجانی و ،... چی بوده... ؟؟؟
ناشنا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۰
....فلسفی نخور
هرمز
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۵
0
1
رقص بخاطر گفتگوی دو همتای سیاسی! درد اینجاست ک یه عده میگن چ اشکالی داره ؟ فقط یک گفتگو اینقدر ذوق زده شدن داره ؟ فکر کردین چ اتفاقی میخواد بیفته ؟ کاری ب خوب بودن یا بد بودن رقص ندارم اما خدا کنه مشکلات اقتصادی مردم حل بشه اونوقت هرکس هر جوری دلش میخواد و حال میکنه شادی کنه چ رقص باشه یا هرچی؟ اما نه صرفا فقط بخاطر یک گفتگو !!!
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر