تیتر امروز

گفتگوی علی رودگرنژاد با دکتر محمد رضا قدوسی
میزبان کارآفرینان در برنامه هفت ستاره‌ها (۷)

گفتگوی علی رودگرنژاد با دکتر محمد رضا قدوسی

در هفتمین قسمت از برنامه تازه دیدارنیوز به نام «هفت ستاره‌ها»، گفتگوی علی رودگرنژاد را با دکتر محمد رضا قدوسی خواهید دید. دکتر قدوسی مدیر عامل  شرکت خطرپذیران نوین آفرینش است.
با کاهش تحریم نفتی آمریکا، آیا ونزوئلا در حال بازگشت به شرایط عادی است؟
از چشم جهان (۶۴)

با کاهش تحریم نفتی آمریکا، آیا ونزوئلا در حال بازگشت به شرایط عادی است؟

با اقدام اخیر آمریکا در کاهش تحریم‌های نفتی ونزوئلا، چه آینده‌ای برای این کشور در عرصه‌های مختلف انرژی و بین‌المللی می‌توان متصور شد؟ یک اندیشکده آمریکایی نظر سه کارشناس برجسته خود را در این...

فصل برای هافبک استقلال تمام شد

هافبک تیم استقلال با دریافت کارت قرمز هفته پایانی لیگ برتر را از دست داد تا پرونده او در این فصل بسته شود.

کد خبر: ۱۰۲۱۶۷
۱۲:۰۲ - ۰۴ مرداد ۱۴۰۰

هافبک استقلال

دیدارنیوز - بابک مرادی هافبک چپ پا و تکنیکی آبی پوشان که با درخشش خود در دربی حذفی تبدیل به یکی از بازیکنان قابل اعتماد فرهاد مجیدی شد و بیشتر از گذشته مورد استفاده قرار گرفت، در هفته بیست و نهم رقابتهای لیگ برتر فوتبال در ترکیب ثابت آبی پوشان قرار گرفت تا یکی از ۱۱ بازیکنی باشد که مقابل نساجی قرار بگیرد.

مرادی مثل هفته‌های اخیر حضوری موثر در دیدار تیمش داشت و بازی قابل قبولی ارائه داد. اما وی در دقیقه ۷۱ بازی کارت زرد دوم را هم گرفت تا از زمین بازی اخراج شود.


بیشتر بخوانید: مدیری که دیر به فکر تیمش افتاد؛ تغییرات در استقلال جدی است


این اولین کارت قرمزی بود که استقلالی‌ها در این فصل دریافت کردند که باعث محرومیت مرادی از هفته پایانی لیگ برتر هم شد. این اتفاق باعث شد تا پرونده بابک مرادی در لیگ بیستم بسته شود.

مرادی در این فصل ۱۱ بار برای استقلال به میدان رفت و در مجموع نیز ۶۲۱ دقیقه در میدان حضور داشت و با توجه به محرومیت او از دیدار پایانی، با ۱۱ بازی و ۶۲۱ دقیقه حضور در میدان، پرونده بازی‌های او در لیگ بیستم بسته شد. مرادی در این ۶۲۱ دقیقه ۲ برای پاس گل داد و موفق به گلزنی نشد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی