تیتر امروز

منصور یاواش بهترین شهردار جهان؛ رقیب اردوغان از شهرداری آنکارا می آید؟
از سعدآباد تا توپکاپی (۱۹) + فایل صوتی

منصور یاواش بهترین شهردار جهان؛ رقیب اردوغان از شهرداری آنکارا می آید؟

این هفته در ستون از «سعدآباد تا توپکاپی» به معرفی یک سیاستمدار با سابقه ترک پرداخته شده است. مردی که اکنون شهردار آنکارا است و احتمالا مهم‌ترین رقیب اردوغان در سال‌های آینده: منصور یاواش!
سرقت ماشین در ایران؛ از صفر تا صد!

سرقت ماشین در ایران؛ از صفر تا صد!

همین چند وقت پیش دوربین تلویزیون با سارقی مصاحبه کرد که مدعی بود هر ماشینی که دلش بخواهد را می‌دزدد و برای صاحبش دست تکان بدهد! آیا سرقت ماشین در ایران به همین سادگی است؟ این گزارش را از دست...

اظهارات یحیی گل محمدی درباره عیسی آل‌کثیر بعد از بازی با تراکتور

یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: می‌خواهیم با کسب پنجمین قهرمانی متوالی دل هواداران را شاد کنیم و در بازی بعدی با پیکان هم موفق باشیم.

کد خبر: ۱۰۲۱۳۰
۱۰:۰۸ - ۰۴ مرداد ۱۴۰۰

 یحیی گل محمدی آل‌کثیر

دیدارنیوز - یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پس از برتری ۳ بر یک تیمش برابر تراکتور در هفته بیست و نهم لیگ برتر اظهار داشت: واقعا بازی خوب و نفس‌گیری را پشت سر گذاشتیم. نیمه اول خیلی موقعیت داشتیم اما به دلیل حساسیت مسابقه هر چه بازی جلوتر می‌رفت، بازیکنان مضطرب تر کار را دنبال می کردند.

وی افزود: از تک تک بازیکنانم تشکر می کنم. آنها روزهای سختی پشت سر می گذارند و فشار زیادی را تحمل می کنند. آنها با مسوولیت پذیری بالا روزها را سپری می کنند. امروز هم آنها تلاش کردند و به عشق هواداران جنگیدند.

امروز انگیزه متفاوتی داشتند. حساسیت مسابقات باعث شده تا آنها اذیت شوند اما همیشه انرژی مثبت هواداران را پشت سرمان داریم و امیدوارم با قهرمانی دل آنها را شاد کنیم. تمام انگیزه ما همین است. امیدوارم مثل قبل دل آنها را در بازی با پیکان هم شاد کنیم و به قهرمانی پنجم برسیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: تراکتور همیشه برای من قابل احترام بوده است. من در این تیم بودم و می دانم آنها چه هواداران عاشقی دارند. این خواست خدا بود که در سه دیدار برابر این تیم به برتری رسیدیم.
پرسپولیس در این سال ها عملکرد خوبی داشته. این تیم در دو سال گذشته ثبات خوبی نداشته و دلیل این موضوع فکر می کنم این بوده است.

وی در رابطه با عملکرد مهدی عبدی هم گفت: از عبدی خیلی راضی هستم. او در دو بازی ۴ گل زده و مهره تاثیرگذاری برای ما است. تمام فورواردهای ما با تمرکز بالا بازی می کنند. عبدی نشان داده بازیکن فرصت طلبی است. او چه به عنوان بازیکن ثابت چه تعویضی برای تیم مفید ظاهر شده است. او خیلی برای بزرگ شدن جا دارد و تازه اول راه است. او یکی از بازیکنان آینده‌دار فوتبال ما است.

وی در پاسخ به پرسش ایرنا مبنی بر اینکه قبل از بازی از شرایط مدیریتی باشگاه گلایه داشت اما امروز مدیران باشگاه در اردو حاضر شدند، اضافه کرد: تیمی که می‌خواهد قهرمان شود مدام نمی شود به انگیزه های درونی اکتفا کند. همه تیم هایی که بخواهند مدعی باشد باید انگیزه بیرونی هم داشته باشند.

ما از شروع فصل پاداش آنچنانی نگرفته بودیم. بحث ما بحث پول نیست و بحث انگیزه است. آنها امروز در هتل حضور یافتند و انگیزه خوبی به بازیکنان دادند. ما می دانیم مشکلات و بدهی ها زیاد است اما تیمی که بخواهد قهرمان شود باید از همه جوانب مورد حمایت قرار بگیرد. امروز هم پاداش خوبی به بازیکنان پرداخت شد و از آنها تشکر می کنم.

برچسب ها: پرسپولیس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر