تیتر امروز

ایران و طالبان؛ دردسری که می‌تواند بزرگ باشد!
از چشم جهان (۱۴)

ایران و طالبان؛ دردسری که می‌تواند بزرگ باشد!

در چهاردهمین شماره ستون از چشم جهان حمیدرضا بابایی مقاله‌ای از فارین پلیسی را ترجمه کرده است که دردسرهای احتمالی طالبان برای ایران می‌پردازد. دردسرهایی که ممکن است بزرگ باشد!
سفر اردوغان به نیویورک؛ ترکیه و آمریکا در لبه بحران
از سعدآباد تا توپکاپی (۱۸) + فایل صوتی

سفر اردوغان به نیویورک؛ ترکیه و آمریکا در لبه بحران

هجدهمین شماره ستون از سعدآباد تا توپکاپی به سفر هفته آینده اردوغان به نیویورک و مواجه او با جو بایدن اختصاص دارد. رئیس جمهوری که به قدرت رسیدنش یک بدشانسی محض برای اردوغان بود!
داستان پر پیچ و خم طلاق توافقی در ایران

داستان پر پیچ و خم طلاق توافقی در ایران

طلاق اتفاق خوشایندی نیست اما یک واقعیت در جامعه امروز ماست. مطلب زیر به شرایط و مراحل طلاق توافقی بر اساس قوانین ایران و مسائلی مانند مهریه، نفقه و حضانت فرزندان در طلاق توافقی پرداخته است.

نوروزی: هر ۵ فرنگی کار ایران شانس مدال المپیک هستند

دارنده مدال های طلای جهان و المپیک و مشاور عالی رییس فدراسیون کشتی در تیم های ملی کشتی فرنگی با بیان اینکه فدراسیون کشتی دست سرمربی را برای انتخاب کشتی گیر و کادر فنی باز گذاشت، گفت: هر ۵ فرنگی‌کار ما شانس کسب مدال دارند و به طور قطع در برخی اوزان نیز شایسته رسیدن به مدال طلا هستیم.

کد خبر: ۱۰۱۸۱۴
۱۳:۰۱ - ۰۲ مرداد ۱۴۰۰

نوروزی: هر ۵ فرنگی کار ایران شانس مدال المپیک هستند

دیدارنیوز - امید نوروزی درباره وضعیت تیم ملی کشتی فرنگی در آستانه حضور در المپیک توکیو، اظهار کرد: جا دارد ابتدا از دکتر دبیر و آقای سوریان صمیمانه تشکر کنم که تمام و کمال در خدمت تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی بودند و تمام سعی و تلاششان را کردند تا کار را طبق خواسته و نظر سرمربیان و کادرهای فنی تیم های ملی جلو ببرند تا نقص و کاستی در کار نباشد.

دارنده مدال های طلای جهان و المپیک، افزود: تیم جوان و در عین حال با تجربه و بسیار خوبی داریم و مطمئنا هر ۵ فرنگی‌کار ما شانس کسب مدال المپیک را دارند و در برخی اوزان نیز شانس کسب مدال طلا خواهیم داشت. المپیک بزرگترین رویداد ورزشی جهان است و امیدوارم همه بچه ها در بهترین شرایط روی تشک بروند و مقابل رقبایشان به برتری برسند.

وی تصریح کرد: با شناختی که از وضعیت آمادگی تیم ها و کشتی گیران شاخص دنیا دارم و همچنین مشاهده شرایط بچه هایمان و نتایجی که در مسابقات گرفته اند، صد در صد معتقدم تمام فرنگی کاران ما شانس کسب مدال المپیک را دارند و در برخی اوزان نیز شایسته کسب مدال طلای المپیک هستند. هم ما و هم کادر فنی و کشتی گیران نباید این فرصت طلایی را از دست بدهیم و نهایت بهره را از این موقعیت داشته باشیم.

نوروزی درباره میزان حمایت های فدراسیون کشتی از تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی برای حضور موفق در المپیک توکیو، گفت: ببینید فدراسیون کشتی و شخص آقایان دبیر و سوریان، الحق و الانصاف هر کمک و درخواستی که تیم های ملی داشته اند را برآورده کردند، حتی در برخی اوزان صفر تا صد، انتخاب کشتی گیران را به سرمربی تیم ملی واگذار کردند و دست او را برای انتخاب کشتی گیر و همچنین کمک مربیان باز گذاشتند تا خواسته های کادر فنی محقق شود.

وی خاطرنشان کرد: امیدوارم در روز مسابقه هم بچه ها و هم کادر فنی سنگ تمام بگذارند و انتظارات مردم را برآورده کنند. از رییس فدراسیون و نایب رییس فدراسیون تشکر می کنم که همه گونه حمایت را از تیم های ملی کشتی داشتند و امیدوارم شاهد درخشش آزاد و فرنگی کاران ایران در المپیک توکیو باشیم

منبع: ایسنا
برچسب ها: المپیک توکیو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر