تیتر امروز

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!
گفتگوی دیدار با یک فعال حقوق زنان افغانستان

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!

زنان افغانستان بعد از ۲۰ سال به نقطه اولی که طالبان در حکومت بود، برگشته اند. بسیاری از زنان فعال جامعه افغانستان مجبور به ترک این کشور شده اند. دیدار با فاضله غفوری، فعال حقوق زنان افغانستان...

صداوسیما: شب گذشته خوزستان شرایط آرامی را سپری کرد

خبرگزاری صدا وسیما نوشت: شب گذشته خوزستان شرایط آرامی را سپری کرد و تنها در شهر‌های مسجد سلیمان، سوسنگرد، ایذه، الهایی، برومی، تجمعاتی پراکنده، مسالمت آمیز و بدون شعار‌های هنجار شکنانه صورت گرفت.

کد خبر: ۱۰۱۶۴۶
۱۳:۳۴ - ۳۱ تير ۱۴۰۰

صداوسیما: شب گذشته خوزستان شرایط آرامی را سپری کرد

دیدارنیوز - شب گذشته در سوسنگرد به جز چند تجمع محدود شرایط آرام بود و تجمعاتی که بیشتر در غرب خوزستان اتفاق افتاد به شرق خوزستان مثل شهر‌های مسجد سلیمان و ایذه رسیده است.

هر چند که در دوشهر مسجد سلیمان و ایذه هم به صورت محدود تجمعاتی شکل گرفت.
نماینده مردم شوش هم با حضور در بین تجمع کنندگان، از آن‌ها خواست مواظب ضد انقلاب و بر هم زنندگان نظم کشور باشند تا معاندین از این آب گل آلود ماهی نگیرند.

با افزایش خروجی سد کرخه از ۷۵ متر مکعب بر ثانیه به ۱۴۰ متر مکعب بر ثانیه رودخانه‌ها و مزارع و شالیزار‌ها پایین دست در استان خوزستان سیراب شد.
با پیگیری‌های سپاه و بسیج، تانکر‌های آب رسان به ۲۰ درصد مساحتی از خوزستان که دچار تنش آبی بود، رسید و اکنون هیچ نقطه‌ای از خوزستان بدون آب نیست.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای ارتش در جنوب غرب تصریح کرد : یک تانکر ۱۵ هزار لیتری و ۷ تانکر ۱۰ هزار لیتری به مدت یک هفته در روستا‌های بستان برای اهالی، دام و احشام روستائیان آبرسانی می کنند .
امیر سرتیپ دوم بیدادی بیان داشت: روزانه ۱۷۰ هزار لیتر و در مجموع در یک هفته یک میلیون و ۱۹۰ هزار لیتر آب شرب در این منطقه توزیع می‌شود.

استاندار خوزستان اظهار داشت : درکل استان هدفگذاری شده که مشکل آب حدود ۷۰۲ روستا با اعتبارات خیلی خوب ملی، استانی و قرارگاه‌های محرومیت‌زدایی سپاه و ستاد اجرایی امام و بنیاد مستضعفین، ظرف حداکثر یک سال برطرف شوند.
دادستانی خوزستان تاکید داشت: مردم صف خود را از ضد انقلاب جدا کنند.

دادستانی عمومی و انقلاب اسلامی خوزستان با صدور بیانیه‌ای ضمن تاکید بر پیگیری حقوق مردم و مطالبات به حق آنان اعلام کرد: صف مردم غیور خوزستان از صف ضد انقلاب جدا بوده واجازه نخواهند داد گروه‌های وابسته به بیگانگان امنیت و آرامش خوزستان را به مخاطره اندازند.

منبع: انتخاب
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر