تیتر امروز

ادعای جنجالی محرم نویدکیا درباره پرسپولیس

محرم نویدکیا بعد از بازی پدیده و سپاهان گفت : شانس قهرمانی پرسپولیس بیشتر از ما است و نتیجه دیدار های این تیم روی عملکرد ما تاثیر می گذارد.

کد خبر: ۱۰۱۴۹۹
۱۰:۲۸ - ۳۰ تير ۱۴۰۰

ادعای جنجالی محرم نویدکیا درباره پرسپولیس

دیدارنیوز ـ محرم نوید‌کیا پس از پیروزی یک بر صفر تیم فوتبال سپاهان مقابل پدیده در هفته بیست و هشتم رقابت‌های لیگ برتر در نشست خبری حضور پیدا کرد و اظهار داشت: فکر می‌کنم ۱۰ دقیقه ابتدایی را از دست دادیم و تیم حریف خیلی خوب بازی کرد، اما رفته رفته به بازی مسلط شدیم. شرایط خوبی داشتیم و فرصت‌های خوبی ایجاد کردیم و به گل رسیدیم. این شانس را داشتیم که گل‌های بیشتری بزنیم. در نیمه دوم پدیده می‌خواست از ضدحملات استفاده کند، اما مسلط بودیم و بازی را اداره کردیم. در نیمه دوم فوق‌العاده بودیم و فرصت‌های زیادی داشتیم، اما متاسفانه از فرصت‌ها استفاده نکردیم و در آخر این امکان را داشتیم که روی یک اوت بلند یا کرنر بازی را از دست بدهیم، اما خوشبختانه ۳ا امتیاز را گرفتیم.

وی افزود:از بچه‌ها راضی هستم و خوب بودند. به آنها حق می‌دهم، چون می‌دانستند که آن طرف بازی پر گل شده و دلشان می‌خواست گل‌های بیشتری بزنند. فرصت‌های زیادی را از دست دادیم. تیم پدیده هم بازی خوبی انجام نداد، اما تمام تلاشش را کرد. اگر جای رحمتی بودم و این همه بازیکن از دست می‌دادم شاید جرات اداره کردن تیم را نداشتم. به رحمتی و همکارانش تبریک می‌گویم که این تیم را نگه داشتند و هر هفته بهتر شدند. امیدوارم در ادامه راه موفق باشند.

وی در مورد شرایط تیم‌ها در دو هفته پایانی و شانس قهرمانی پرسپولیس و سپاهان خاطرنشان کرد: نمی‌خواهم در مورد این موضوع اظهارنظر کنم، چون ممکن است باز هم عده‌ای ناراحت شوند. واقع‌بینانه این است که شانس آنها بهتر و بیشتر از ما است، اما ما راه خود را می‌رویم و تا انتها می‌جنگیم. اتفاقات فوتبال همیشه هست و باید دید که در نهایت چه خواهد شد. ما در دو هفته پایانی باید برنده باشیم و منتظر بمانیم که شانس هم خودش را به ما نشان دهد. مهم این است که تا روز آخر تلاش کنیم و برنده مسابقات باشیم و به آینده امیدوار بمانیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان درخصوص غیبت سروش رفیعی و عملکرد نه چندان خوب حاج‌صفی در بازی امروز گفت:رفیعی به دلیل ۳ اخطاره بودن برای این مسابقه محروم بود. او همیشه به عنوان یک لیدر به ما کمک می‌کرد، اما خوشبختانه امروز بازیکن جایگزینش به خوبی جای خالی وی را پر کرد.

محرم نویدکیا، افزود: حاج‌صفی از وقتی به سپاهان برگشته تمام تلاشش را کرده، اما وقتی بازیکنان نتیجه بازی‌های دیگر را متوجه می‌شوند می‌بینند که تیم حریف گل‌های زیادی به ثمر رسانده و شانس‌شان کم شده، از حالت منطقی خارج می‌شوند و کیفیت همیشگی خود را از دست می‌دهند. احسان امروز تمام تلاشش را کرد و این موضوع برای من از همه چیز مهمتر است.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر