تیتر امروز

سزای کاراکوچ شاعر سیاستمدار درگذشت؛ خندیدی و باران آمد!
از سعدآباد تا توپکاپی (۲۹) + فایل صوتی

سزای کاراکوچ شاعر سیاستمدار درگذشت؛ خندیدی و باران آمد!

این شماره ستون از سعدآباد تا توپکاپی به مرگ سزای کاراکوچ شاعرِ سیاستمدار ترک اختصاص دارد. مردی که هیچ گاه اصولش را فدای کسب قدرت نکرد و در عرصه آهنین سیاست مردی از جنس ابریشم باقی ماند...
ابراهیم شب را آزاد کرد
افاضات اضافه

ابراهیم شب را آزاد کرد

عوام الملک در خاطرات این هفته خود به نکات درخشانی از آرا و اقدامات خواص پرداخته است. از آزاد شدن شب تا آتش گرفتن زاینده رود همه و همه در فهرست خدماتی است که عوام الملک به ما یادآوری کرده است.
آزاد شدن ورود به سکو‌های آزادی
فوتبال گیت (۳۲)

آزاد شدن ورود به سکو‌های آزادی

هفته پنجم لیگ برتر به پایان رسید. هفته ای که باز هم جنجال داوری داشت و تقابل امیر قلعه نویی و فرهاد مجیدی بخش ویژه آن بود.

چین" اتهامات بی پایه و اساس" آمریکا مبنی بر حملات سایبری را محکوم کرد

وزارت امور خارجه چین اتهامات کشورهای غربی مبنی بر ارتباط وزارت امنیت دولتی PRC با یک کارزار جهانی هک سایبری را رد کرد و گفت که این اتهامات غیر موجه و نادرست است.

کد خبر: ۱۰۱۴۰۰
۱۳:۱۳ - ۲۹ تير ۱۴۰۰

چین

دیدارنیوز - به نقل از اسپوتنیک، ژائو لیجیان، سخنگوی وزارت خارجه چین گفت: این اتهامات با انگیزه های سیاسی صورت گرفته و دولت بایدن شواهد کافی در این خصوص ندارد.

این وزارتخانه همچنین از آمریکا و متحدانش خواست تا جاسوسی اینترنتی را متوقف کنند. علاوه بر این ، چین اقدامات لازم برای دفاع از امنیت سایبری را انجام خواهد داد.

در 19 ژوئیه ، آژانسهای اطلاعاتی آمریکا در گزارشی مشترک چین را به سوء استفاده از اقدامات سایبری در فضای مجازی و افشای بیش از 50 تاکتیکی که گفته می شود کار هکرهای وابسته به پکن بوده ، متهم کردند.


منبع: ایسنا
برچسب ها: چین
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر