تیتر امروز

نیویورک تایمز: امیدی به احیای برجام نیست!
از چشم جهان (۲۴)

نیویورک تایمز: امیدی به احیای برجام نیست!

روزنامه نیویورک تایمز در مقاله‌ای در آستانه دور جدید مذاکرات وین با بررسی و ارزیابی شرایط دو طرف شرایط را برای احیای توافق هسته‌ای ایران بسیار بد و امید برای احیای برجام را ضعیف دانسته است.
سزای کاراکوچ شاعر سیاستمدار درگذشت؛ خندیدی و باران آمد!
از سعدآباد تا توپکاپی (۲۹) + فایل صوتی

سزای کاراکوچ شاعر سیاستمدار درگذشت؛ خندیدی و باران آمد!

این شماره ستون از سعدآباد تا توپکاپی به مرگ سزای کاراکوچ شاعرِ سیاستمدار ترک اختصاص دارد. مردی که هیچ گاه اصولش را فدای کسب قدرت نکرد و در عرصه آهنین سیاست مردی از جنس ابریشم باقی ماند...
ابراهیم شب را آزاد کرد
افاضات اضافه

ابراهیم شب را آزاد کرد

عوام الملک در خاطرات این هفته خود به نکات درخشانی از آرا و اقدامات خواص پرداخته است. از آزاد شدن شب تا آتش گرفتن زاینده رود همه و همه در فهرست خدماتی است که عوام الملک به ما یادآوری کرده است.

قدردانی حزب توسعه ملی از ظریف

حزب توسعه ملی اسلامی به مناسبت نامه وزیر امور خارجه به مجلس شورای اسلامی بیانیه‌ای صادر کرد.

کد خبر: ۱۰۱۳۰۸
۰۸:۳۴ - ۲۹ تير ۱۴۰۰

قدردانی حزب توسعه ملی از ظریف

دیدارنیوز - در بخشی از این بیانیه آمده است:حزب توسعه ملی ایران اسلامی در پایان دوره دولت دوازدهم وظیفه خود می‌داند از تلاش‌های دولت درامضای توافقنامه برجام به مثابه سندی افتخار آمیز از یک دیپلماسی موفقو دادن فرصت به دولت جدید آمریکا برای بازگشت به برجام قدردانی کند و از دکتر محمد جواد ظریف به عنوان وزیری کاردان و آشنا به حوزه مسؤلیت خود به خاطر تمام تلاش‌های مسئولانه و صبوری‌های متعهدانه در این مسیر به ویژه به خاطرمواضع شجاعانه و مشفقانه‌ای که در آخرین نامه خود در باره برجام اعلام کرده است، تشکر کند.

حزب توسعه ملی ایران اسلامی همچنین کاهش معضلات اقتصادی کشور و  کاستنن از رنج و آلام مردم در شرایط ناگوار اقتصادی کنونی را در گرو تجدید نظر در سیاست خارجی و تعامل مثبت با جهان به منظور جلب همکاری‌های اقتصادی دول مختلف در جهت توسعه و پیشرفت کشور می‌داند، از این رو مصرانه از مسؤلان می‌خواهد فرصت مذاکرات وین را از دست ندهند و با به انجام رساندن هرچه سریع‌تر این مذاکرات در گشایش وضعیت اقتصادی کشور و حل مشکلات معیشتی جامعه بکوشند.»

منبع: ایسنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر