تیتر امروز

بحران آب خوزستان را نمی توان با هندسه و ریاضی حل کرد!
رئیس دانشکده علوم آب دانشگاه شهید چمران اهواز:

بحران آب خوزستان را نمی توان با هندسه و ریاضی حل کرد!

دکتر مهدی قمیشی رئیس دانشکده آب دانشگاه شهید چمران اهواز مشکل آب در خوزستان را نه ناشی از سدها که ناشی از نگاه کلان مدیران کشور به مقوله آب می‌داند. نگاهی که او به هندسه و ریاضی تشبیه می‌کند!

حزب توسعه ملی اسلامی به مناسبت نامه وزیر امور خارجه به مجلس شورای اسلامی بیانیه‌ای صادر کرد.

کد خبر: ۱۰۱۳۰۸
۰۸:۳۴ - ۲۹ تير ۱۴۰۰

قدردانی حزب توسعه ملی از ظریف

دیدارنیوز - در بخشی از این بیانیه آمده است:حزب توسعه ملی ایران اسلامی در پایان دوره دولت دوازدهم وظیفه خود می‌داند از تلاش‌های دولت درامضای توافقنامه برجام به مثابه سندی افتخار آمیز از یک دیپلماسی موفقو دادن فرصت به دولت جدید آمریکا برای بازگشت به برجام قدردانی کند و از دکتر محمد جواد ظریف به عنوان وزیری کاردان و آشنا به حوزه مسؤلیت خود به خاطر تمام تلاش‌های مسئولانه و صبوری‌های متعهدانه در این مسیر به ویژه به خاطرمواضع شجاعانه و مشفقانه‌ای که در آخرین نامه خود در باره برجام اعلام کرده است، تشکر کند.

حزب توسعه ملی ایران اسلامی همچنین کاهش معضلات اقتصادی کشور و  کاستنن از رنج و آلام مردم در شرایط ناگوار اقتصادی کنونی را در گرو تجدید نظر در سیاست خارجی و تعامل مثبت با جهان به منظور جلب همکاری‌های اقتصادی دول مختلف در جهت توسعه و پیشرفت کشور می‌داند، از این رو مصرانه از مسؤلان می‌خواهد فرصت مذاکرات وین را از دست ندهند و با به انجام رساندن هرچه سریع‌تر این مذاکرات در گشایش وضعیت اقتصادی کشور و حل مشکلات معیشتی جامعه بکوشند.»

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: