تیتر امروز

رییس پلیس راهور ناجا خبر داد

رییس پلیس راهور ناجا از اعمال محدودیت‌ها از ساعت ۱۸ امروز دوشنبه خبر داد و گفت: همه مجوز‌هایی که از سوی فرمانداری‌ها صادر شده‌اند لغو و تردد ممنوع است.

کد خبر: ۱۰۱۲۶۱
۱۵:۲۹ - ۲۸ تير ۱۴۰۰

سردار هادیانفر لغو همه مجوز‌های تردد

دیدارنیوز ـ سردار سید کمال هادیانفر روز دوشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، محدویت‌های تردد به صورت مستمر در حال حاضر اجرا می‌شود و هم اکنون اعمال قانون در ۱۶۹ شهر قرمز و ۱۶۶ شهر نارنجی در حال انجام است.

به گفته وی از ساعت ۱۸ امروز در ۱۴ معبر ورودی و خروجی تهران و البرز، اعمال محدودیت‌ها اجرا می‌شود.

وی افزود: همچنین بر اساس مصوبه اخیر ستاد مقابله با کرونا که روز گذشته به پلیس راهور ابلاغ شد و با توجه به تعطیلات اعلام شده از سوی این ستاد، تعطیلات استان‌های تهران و البرز از فردا آغاز و تا پایان روز یکشنبه هفته آینده ادامه خواهد داشت.

پلیس راهور به همکاران برای همکاری تاکید و به هموطنان برای انصراف از سفر توصیه کرد و یادآور شد: در صورتی که خودرویی اصرار به ادامه سفر داشته باشد اعمال قانون صورت گرفته و خودرو یک میلیون تومان جریمه نقدی می‌شود.

سردار هادیانفر تصریح کرد: ناوگان بار مسافری از این محدودیت‌ها مستثنی است و می‌توانند تردد داشته باشند.

لغو تمام مجوز‌های تردد صادرشده توسط فرمانداری‌ها

سردار هادیانفر یادآور شد: برابر با اعلام وزارت کشور، تمام مجوز‌هایی که از سوی فرمانداری‌ها صادر شده اند لغو و تردد ممنوع است.

وی افزود: ضمن اینکه تاکید شده تا روسای پلیس راهور در استان‌های شمالی و شرقی استان البرز و تهران از خروج خودرو‌های بومی و ورود خودرو‌های غیربومی به این استان‌ها جلوگیری کنند و همچنین از ورود و خروج خودرو از سایر شهر‌های قرمز به سایر شهر یا استان‌ها جلوگیری کنند در غیر اینصورت رانندگان یک میلیون تومان جریمه نقدی می‌شوند.

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: