تیتر امروز

بحران آب خوزستان را نمی توان با هندسه و ریاضی حل کرد!
رئیس دانشکده علوم آب دانشگاه شهید چمران اهواز:

بحران آب خوزستان را نمی توان با هندسه و ریاضی حل کرد!

دکتر مهدی قمیشی رئیس دانشکده آب دانشگاه شهید چمران اهواز مشکل آب در خوزستان را نه ناشی از سدها که ناشی از نگاه کلان مدیران کشور به مقوله آب می‌داند. نگاهی که او به هندسه و ریاضی تشبیه می‌کند!
کودتای نافرجام ترکیه؛ راز توفیق اردوغان در برابر نظامیان
از سعدآباد تا توپکاپی ۱۰ + فایل صوتی

کودتای نافرجام ترکیه؛ راز توفیق اردوغان در برابر نظامیان

از «سعدآباد تا توپکاپی» عنوان ستون رضا قنبری روزنامه‌نگار و کارشناس مسائل ترکیه در دیدار است؛ که به سیاست و جامعه ترکیه، مشترکات فرهنگی ایران و ترکیه و روابط پر پیچ و خم آن‌ها می‌پردازد. دهمین...

عبدالناصر همتی کاندیدای شکست خورده در سیزدهمین دوره انتخابات رباست جمهوری در صفحه اینستاگرامی خود به اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور حملات تندی انجام داد.

کد خبر: ۱۰۰۶۶۹
۱۴:۵۴ - ۲۴ تير ۱۴۰۰

حمله تند همتی به جهانگیری: مگر شما در ۹۶ با سمت معاون اولی کاندید انتخابات نبودید

دیدارنیوز - عبدالناصر همتی، رییس کل سابق بانک مرکزی و کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ در مطلبی به اظهارات اخیر اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهور پاسخ داد.

او در صفحه اینستاگرام خود نوشت: 

 

حمله تند همتی به جهانگیری: مگر شما در ۹۶ با سمت معاون اولی کاندید انتخابات نبودید


 


منبع: انتخاب
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
تندیس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۴
0
0
این جمله که حجم ذخایر ارزی و اسکناس و طلای بانک مرکزی در تاریخ بی سابقه است باید اثر خود را در وضعیت اقتصادی کشور هم نشان دهد . ما نباید در بدترین شرایط کسر بودجه و بدهی دولت به بنگاه های بزرگ اقتصادی از قبیل بانکها و صندوق های بازنشستگی و بنگاههای خصولتی باشیم ، نباید تراز اقتصادی ما منفی باشد . نباید وضعیت نابسامان اقتصادی بر سفره مردم ، بر اشتغال ، بر رکود اقتصادی حاکم باشد . اگر ذخیره ای با این عظمت داشته باشیم که در تاریخ ایران بیسابقه باشد چرا حاکمیت در استفاده از این حجم ذخیره بنفع توسعه و رشد اقتصاد و رفع معضل های عظیم اقتصادی و بحران های بزرگی مثل کمبود آب و برق و انرژی یا تقویت بخش خصوصی و تولید و اشتغال و مسکن استفاده نمیکند ؟ یا این فرمایش معاون اول یک بلوف بزرگ است که باید روشن شود و یا واقعیت دارد و در زمینه رفع مشکلات کشور کوتاهی شده که جا دارد بعنوان ترک فعل مقصران جوابگوی مردم باشند . بهر حال از جناب آقای همتی متشکریم که گاه پرده از بعض مسایل مکتوم بر مردم کنار می زند .