تیتر امروز

با چراغ گرد شهر در پی علی

با چراغ گرد شهر در پی علی

انسان قرن کنونی دستش از دامان علی کوتاه شده و ره گم کرده؛ گویی آدمیت رو به احتضار است و برگشت آن تنها با یاد علی امکان پذیر است. غدیر یادآور آدمیت است؛ آدمیتی که شتابان رو به نیستی می‌رود
ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!
المپیک توکیو (۱۱)، روز شکست‌های بزرگ

ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!

در ششمین روز از بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو، بخت از ورزشکاران ایرانی روگردان شد و تقریبا هیچ یک از شرکت‌کنندگان ما نتوانستند در حد انتظار به موفقیتی دست پیدا کنند.

واکنش نمایندگان پارلمان اروپا به سخنان نخست‌وزیر اسلوونی در نشست منافقین

متعاقب اقدام "یانس یانشا" نخست وزیر اسلوونی، گروه سوسیال دمکرات ها در پارلمان اروپا خواستار روشن شدن موضوع شرکت نامبرده در نشست گروهک منافقین شد.

کد خبر: ۱۰۰۵۳۰
۱۵:۴۶ - ۲۳ تير ۱۴۰۰

واکنش نمایندگان پارلمان اروپا به سخنان نخست‌وزیر اسلوونی در نشست منافقین

دیدارنیوز - این گروه اعلام کرد از شرکت نخست وزیر اسلوونی در نشست مجازی روز شنبه گذشته (19 تیرماه 1400) در حالی که کشورش عهده‌دار ریاست دوره‌ای اتحادیه اروپا است، شوکه شده است. آقای تانینو (Tonino Picula) سخنگو و خانم گوتلند (Jytte Guteland) گزارشگر امور ایران از گروه سوسیال دمکرات ها اعلام کردند "حمایت از یک گروه خشن و ضد دموکراتیک در سطح نخست وزیر کشوری که ریاست دوره ای اتحادیه اروپا را برعهده دارد، کاملا غیرمسئولانه است. 

این موضوع تلاش های جاری اتحادیه اروپا و آقای بورل نماینده عالی برای احیای موافقتنامه هسته ای ایران به عنوان یک اولویت کلیدی سیاست خارجی اتحادیه اروپا را تخریب می کند.


منبع: ایسنا
برچسب ها: منافقین
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: