تیتر امروز

بحران آب خوزستان را نمی توان با هندسه و ریاضی حل کرد!
رئیس دانشکده علوم آب دانشگاه شهید چمران اهواز:

بحران آب خوزستان را نمی توان با هندسه و ریاضی حل کرد!

دکتر مهدی قمیشی رئیس دانشکده آب دانشگاه شهید چمران اهواز مشکل آب در خوزستان را نه ناشی از سدها که ناشی از نگاه کلان مدیران کشور به مقوله آب می‌داند. نگاهی که او به هندسه و ریاضی تشبیه می‌کند!

محمدرضا گلزار بازیگر، خواننده و سلبریتی جنجالی ایران، برای حضور در جشن‌های خصوصی ۱۵ میلیون تومان می‌گیرد.

کد خبر: ۱۰۰۴۳۸
۱۰:۴۵ - ۲۳ تير ۱۴۰۰

درآمد «رضا گلزار» فاش شد!

دیدارنیوز -  محمدرضا گلزار متولد ۱ فروردین ۱۳۵۶ در تهران، بازیگر است. محمدرضا گلزار بازیگر مرد ایرانی است که برای مردم بسیار محبوب است. محمدرضا گلزار البته پیشتر در یک گروه موسیقی نیز حضور داشت. محمدرضا گلزار بجز بازیگری نوازنده گیتار، پرکاشن و خواننده است.  محمدرضا گلزار حالا مجری گری هم می‌کند.

هفته پیش بود که رقم بالای قرارداد میان تهیه‌کننده «قهوه تلخ» و محمدرضا گلزار حواشی رسانه‌ای بسیاری را موجب شده و در نهایت علیرضا سجادپور مدیر اداره نظارت و ارزشیابی ارشاد را واداشت تا وارد معرکه شد و این قرارداد را ابطال کند.
در همین اوضاع به تازگی گزارشی در مجله همشهری جوان منتشر شده که نشان می‌دهد این بازیگر-نوازنده-ورزشکار داخلی که در تمام حیطه‌هایی که در آن فعالیت می‌کند، برای شرکت در جشن‌های خصوصی و به ویژه جشن تولد‌ها حدود ۱۵ میلیون تومان می‌گیرد.

محمدرضا گلزار برای حضور در برنامه‌های مناسبتی هم حداقل ۱۲ میلیون تومان می‌گیرد و برای حضور در برنامه‌های شهرستان و شرکتی بین ۸ تا ۱۰ میلیون تومان!

در شرایطی که بسیاری از هنرمندان پیشکسوت سینما و تئاتر ایران مدت‌ها است در انتظار حتی یک نقش کوتاه تلویزیونی هستند تا بتوانند بدین وسیله امورات زندگی خود را بگذرانند اینکه بازیگری مثل گلزار که بهترین کار سینمایی‌اش «بوتیک» است، بتواند برای بازی در یک فیلم رده متوسط دستمزد میلیاردی بگیرد از آن عجایبی است که فقط در کشوری مثل ایران رخ می‌دهد!

یادداشت نقد فارسی: البته با توجه به اینکه حضور ایشان می‌تواند جذب تماشاگر و در نتیجه درآمد بالاتر را تضمین کند، تقاضا برای دریافت بخشی از این درآمد، از سوی گلزار حق طبیعی ایشان است.

پدرش اهل تبریز و مهندس و مادرش تهرانی و خانه دار است. دو برادر بنام  علیرضا مهندس رشته عمران و بردیا مترجم زبان انگلیسی و یک خواهر بنام آتوسا مترجم زبان آلمانی دارد و خودش فرزند سوم خانواده است. می‌گوید با افتخار تورک هستم و فامیلی ام گلزار آذری می‌باشد.

والیبال را در زمان دبیرستان شروع کرد و در باشگاه‌های پارس خودرو، شیشه و گاز، پاس و دیهیم در پست توپ گیر بهترین بازیکن والیبال استان تهران بود. تنها والیبال نبود، بطور حرفه‌ای پیگیر اسکی بود و کارت مربیگری اسکی آلپاین را هم دارد.


موسیقی را با مخالفت پدرش از سوم دبیرستان بصورت خود آموز با نواختن گیتار شروع کرد، مدتی بعد هم پیانو می‌زد، تا اینکه بعد از دانشگاه به عنوان نوازنده عضو گروه آریان شد. در این گروه مدت‌ها بعنوان نوازنده ارگ و پرکاش فعالیت می‌کرد.

خانوادم دوست داشتند پزشک شوم، خودم هم فکرشو نمی‌کردم روزی موسیقی و هنر را حرفه‌ای دنبال کنم، اما درسم خوب بود و اسمم صدر همه اسامی شاگرد اولا بود.

فروردین ماه ۱۳۷۹ بود که در شهر خزر شهر در کافی شاپ ایرج قادری کارگردان را دید، سر میزشان رفت و از او برای نخستین کنسرت گروه آریان دعوت کرد. اما در پاسخ ایرج قادری او را برای بازی در فیلم نرگس و سام دعوت کرد، به این صورت بعد از چند تست و پیش تولید گلزار چند ماه بعد اولین تجربه بازیگری خود را بدست آورد. علاقه و چهره جذاب اش باعث شد در سال ۱۳۸۰ وقتی ۲۴ ساله بود به عنوان اولین مرد فتو مدل ظاهر شود و عکس اش به عنوان مدل پوشاک مردانه ایکات روی بیلبورد‌های تبلیغاتی برود. آهو سپانلو از سال ۱۳۸۶ به عنوان استایلیست اختصاصی محمدرضا گلزار کار‌های مربوط به انتخاب و طراحی لباس او برای مراسمات مختلف را بر عهده دارد.

خانم سپانلو فارغ التحصیل مد و لباس از دانشگاه انگلستان می‌باشد و آخرین متد‌های طراحی را در لباس‌های گلزار اعمال می‌کند

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: