تیتر امروز

بحران آب خوزستان را نمی توان با هندسه و ریاضی حل کرد!
رئیس دانشکده علوم آب دانشگاه شهید چمران اهواز:

بحران آب خوزستان را نمی توان با هندسه و ریاضی حل کرد!

دکتر مهدی قمیشی رئیس دانشکده آب دانشگاه شهید چمران اهواز مشکل آب در خوزستان را نه ناشی از سدها که ناشی از نگاه کلان مدیران کشور به مقوله آب می‌داند. نگاهی که او به هندسه و ریاضی تشبیه می‌کند!

فیلم جدید «اسکارلت یوهانسون» توانست در آغاز نمایش خود بیش از ۱۳ میلیون دلار فروش کند. اما آیا این فیلم می‌تواند اکران مطلوبی برای سینما‌های کرونا زده در تابستان باشد؟

کد خبر: ۹۹۷۶۱
۱۳:۱۳ - ۱۹ تير ۱۴۰۰

فبلم بیوه سیاه با فروش ۱۳ میلیون دلاری

دیدارنیوز ـ به نقل از ورایتی، فیلم «بیوه سیاه» محصول کمپانی «مارول» در آغاز نمایش خود در آمریکا بیش از ۱۳ میلیون دلار فروش کرد.

پیش‌بینی می‌شود این فیلم می‌تواند در هفته اول فروش خود ۸۰ میلیون دلار فروش کند و بتواند رکورد فیلم F۹ را با فروش ۷۰ میلیونی بزند و عنوان پرفروش‌ترین فیلم افتتاحیه را در دوران کرونا برای خود ثبت کند. این یک تکان به سالن‌های سینما است که دنبال یک فیلم گیشه‌ای هستند تا از حفره مالی عمیقی که به دنباله تعطیلات و محدودیت‌های سالن در دوران کرونا برای سینما‌ها ایجاد شده است، بیرون بروند.

اما اکران فیلم بیوه سیاه یک اکران سنتی نیست و در «دیزنی پلاس» برای مخاطبین این پلتفرم نمایش داده می‌شود؛ بنابراین شاید فیلم در گیشه سینما‌ها چندان موفق نشود اگرچه که یک مزیت بزرگ برای دیزنی پلاس خواهد بود.

در بیوه سیاه «ناتاشا رومانوف» با بازی «اسکارلت یوهانسون» مأموریت خود را بین حوادث فیلم‌های «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» و «انتقام جویان: جنگ بی‌نهایت» دنبال می‌کند. در فیلم رومانوف بعد از اینکه از یک توطئه خطرناک پرده‌برمی‌دارد باید با بخش‌هایی از گذشته تاریکش مقابله کند.

این فیلم در اکران جهانی خود در کشور‌هایی مانند روسیه، آلمان، مکزیک و کره به نمایش درآمده و توانسته تا به اینجای کار بیش از ۲۲ میلیون دلار فروش داشته باشد.

منبع: تسنیم
برچسب ها: سینمای جهان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: