تیتر امروز

با چراغ گرد شهر در پی علی

با چراغ گرد شهر در پی علی

انسان قرن کنونی دستش از دامان علی کوتاه شده و ره گم کرده؛ گویی آدمیت رو به احتضار است و برگشت آن تنها با یاد علی امکان پذیر است. غدیر یادآور آدمیت است؛ آدمیتی که شتابان رو به نیستی می‌رود
ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!
المپیک توکیو (۱۱)، روز شکست‌های بزرگ

ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!

در ششمین روز از بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو، بخت از ورزشکاران ایرانی روگردان شد و تقریبا هیچ یک از شرکت‌کنندگان ما نتوانستند در حد انتظار به موفقیتی دست پیدا کنند.

دقایق طلایی و نجات نوزاد 4 روزه

عملکرد سریع و دقیق پرسنل اورژانس گیلان منجر به نجات نوزاد 4 روزه از خفگی شد.  به گزارش روابط عمومی...

کد خبر: ۹۹۶۶۰
۱۹:۳۱ - ۱۸ تير ۱۴۰۰

دقایق طلایی و نجات نوزاد 4 روزه

 

عملکرد سریع و دقیق پرسنل اورژانس گیلان منجر به نجات نوزاد 4 روزه از خفگی شد. 

به گزارش روابط عمومی مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی گیلان، نوزاد 4 روزه ای که به دنبال شیرخوردن دچارانسداد راه هوایی شده بود با کمک اورژانس 115 نجات یافت .

 

به دنبال تماس با اورژانس 115 گیلان و اطلاع انسداد راه هوایی نوزاد 4 روزه، مرکز ارتباطات اورژانس گیلان ضمن ارائه راهنمایی های لازم سریعا تیم موتورلانس را به محل اعزام نمود. 

کارشناس فوریت‌های پزشکی حاضر در محل با سرعت عمل و انجام مانور های صحیح خوشبختانه موفق شد انسداد راه هوایی نوزاد را برطرف کند. نوزاد جهت انجام بررسی های بیشتر و درمان لازم به همراه خانواده به بیمارستان 17 شهریور رشت منتقل شد. 

 

 مردم عزیز هنگام تماس با 115 ضمن حفظ آرامش، توصیه های کارشناسان اتاق فرمان را با دقت اجرا کنند مطمئناً با این کار در حفظ جان بیمار خود تاثیر بسازیی خواهند داشت.

 

"روابط عمومی مرکز اورژانس گیلان"

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: