تیتر امروز

ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!
المپیک توکیو (۱۱)، روز شکست‌های بزرگ

ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!

در ششمین روز از بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو، بخت از ورزشکاران ایرانی روگردان شد و تقریبا هیچ یک از شرکت‌کنندگان ما نتوانستند در حد انتظار به موفقیتی دست پیدا کنند.
سرنوشت برجام در دولت رئیسی؛ چشم‌اندازی در مه!

سرنوشت برجام در دولت رئیسی؛ چشم‌اندازی در مه!

مذاکرات برای احیای برجام در دولت رئیسی ادامه می‌یابد. رحمن قهرمان‌پور تحلیلگر مسائل سیاسی در مورد سرنوشت برجام می‌گوید ایران و آمریکا هر خواهان توافق هستند اما رسیدن به توافق تنها با با خواست...

هواداران استقلال در صفحات مجازی جواد خیابانی را سوژه کردند

جواد خیابانی بار دیگر با گزارش عجیبش به فوتبال دوستان شوک داد. گزارش پر نقص خیابانی موجب شد تا برخی از هواداران استقلال در شبکه‌های مجازی به این گزارش واکنش نشان دهند.

کد خبر: ۹۹۵۳۶
۱۷:۱۹ - ۱۶ تير ۱۴۰۰

استقلال جواد خیابانی فوتبال لیگ برتر گزارش گزارشگر تراکتور سوتی

دیدارنیوز: در حالی که آرش رضاوند از ابتدا در ترکیب استقلال مقابل تراکتور قرار داشت و دوربین تلویزیون بار‌ها و بار‌ها از نزدیک او را به تصویر کشید، اما ناگهان جواد خیابانی در دقیقه ۴۸ بازی گفت به نظر می‌رسد فرهاد مجیدی در بین دو نیمه رضاوند را وارد زمین کرده است!

حالا این که چطور گزارشگر بازی با آن همه تجربه رضاوند را در طول ۴۸ دقیقه از بازی ندیده بود، بر ما پوشیده است، اما به هر حال جواد خیابانی از این سوتی‌ها زیاد می‌دهد و در بازی استقلال و تراکتور هم ترک عادت نکرد.

این مسئله بلافاصله در فضای مجازی هم سوژه شد و هواداران استقلال در صفحات هواداری خیابانی را سوژه کردند.

به ثمر رسیدن گل استقلال در شرایطی که جواد خیابانی سکوت کرده بود و نیز بی‌توجهی به صحنه مشکوک در محوطه جریمه تراکتور از دیگر اشتباهات فاحش گزارشگری خیابانی بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: