تیتر امروز

تحلیف رئیسی، آخرین پرده روحانی؛ هر دو در یک قاب
گزارش ویژه دیدار از خانه ملت

تحلیف رئیسی، آخرین پرده روحانی؛ هر دو در یک قاب

امروز پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ سیزدهمین رییس جمهوری ایران در حضور مقامات لشکری و کشوری و مهمانان خارجی از حدود ۱۱۵ کشور، سوگند یاد کرد که پاسدار مذهب رسمی و نظام جمهوری اسلامی و قانون اساسی کشور...
رئیسی: دولت ما دولت وفاق ملی است
مراسم تحلیف رئیس جمهوری سیزدهم برگزار شد

رئیسی: دولت ما دولت وفاق ملی است

رئیس جمهوری گفت که تحریم‌ها علیه ملت ایران باید لغو گردد و از هر طرح دیپلماتیک که باعث انجام این امر شود استقبال می‌کند.
انجمن شاعران مرده ؛ ستایش زیبایی‌های هستی و دشواری انتخاب!
سینما با چاشنی تفکر ۲۱

انجمن شاعران مرده ؛ ستایش زیبایی‌های هستی و دشواری انتخاب!

سینما با چاشنی تفکر عنوان ستون ثابت ناصر ذاکری روزنامه‌نگار پیشکسوت و پژوهشگر اقتصادی در دیدار است. ذاکری در این ستون هر بار ضمن مرور یک فیلم سینمایی به نکات تامل برانگیز آن فیلم از منظر اقتصاد...

فدراسیون فوتبال ایران ۲ میلیون دلار پاداش دریافت می‌کند

کنفدراسیون فوتبال آسیا برای ۱۲ تیم راه یافته به مرحله نهایی انتخابی جام جهانی پاداشی ۲ میلیون دلاری اهدا می‌کند.

کد خبر: ۹۹۴۶۱
۱۲:۴۸ - ۱۶ تير ۱۴۰۰

فیفا ای اف سی فدارسیون فوتبال ایران پاداش تیم ملی جام جهانی قطر

دیدارنیوز: سایت «فوتبال غاید» لبنان خبر داد کنفدراسیون فوتبال آسیا برای ۱۲ تیم راه یافته به مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ پاداشی ۲ میلیون دلاری در نظر گرفته و بزودی به آن‌ها پرداخت می‌کند.

طبق جدول پاداش‌ها تیم ملی کشورمان در صورت صعود به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر نیز پاداشی ۸ میلیون دلاری پیش رو دارد. شاگردان اسکوچیچ در مرحله دوم مقدماتی جام جهانی از گروه سوم به عنوان صدرنشین صعود کردند.

تیم ملی کشورمان در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی در گروه A با تیم‌های کره جنوبی، عراق، سوریه، امارات و لبنان رقیب شد. اولین بازی یوز‌ها در تاریخ ۱۱ شهریور مقابل سوریه برگزار می‌شود.

منبع: فارس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: