تیتر امروز

تحلیف رئیسی، آخرین پرده روحانی؛ هر دو در یک قاب
گزارش ویژه دیدار از خانه ملت

تحلیف رئیسی، آخرین پرده روحانی؛ هر دو در یک قاب

امروز پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ سیزدهمین رییس جمهوری ایران در حضور مقامات لشکری و کشوری و مهمانان خارجی از حدود ۱۱۵ کشور، سوگند یاد کرد که پاسدار مذهب رسمی و نظام جمهوری اسلامی و قانون اساسی کشور...
رئیسی: دولت ما دولت وفاق ملی است
مراسم تحلیف رئیس جمهوری سیزدهم برگزار شد

رئیسی: دولت ما دولت وفاق ملی است

رئیس جمهوری گفت که تحریم‌ها علیه ملت ایران باید لغو گردد و از هر طرح دیپلماتیک که باعث انجام این امر شود استقبال می‌کند.
انجمن شاعران مرده ؛ ستایش زیبایی‌های هستی و دشواری انتخاب!
سینما با چاشنی تفکر ۲۱

انجمن شاعران مرده ؛ ستایش زیبایی‌های هستی و دشواری انتخاب!

سینما با چاشنی تفکر عنوان ستون ثابت ناصر ذاکری روزنامه‌نگار پیشکسوت و پژوهشگر اقتصادی در دیدار است. ذاکری در این ستون هر بار ضمن مرور یک فیلم سینمایی به نکات تامل برانگیز آن فیلم از منظر اقتصاد...

پیراهن شماره ۴ سیدجلال حسینی بایگانی می‌شود

پس از پایان لیگ بیست و یکم و خداحافظی سیدجلال حسینی، پیراهن شماره ۴ کاپیتان در باشگاه پرسپولیس بایگانی خواهد شد.

کد خبر: ۹۹۴۰۰
۲۰:۱۵ - ۱۵ تير ۱۴۰۰

پیراهن شماره ۴ سیدجلال حسینی بایگانی می‌شود

دیدارنیوز - ظاهراً باشگاه پرسپولیس تصمیم دارد به پاس زحمات سیدجلال حسینی برای سرخ‌پوشان، شماره او را بعد از بازنشستگی بایگانی کند.

خبرورزشی در این باره نوشت: سیدجلال حسینی یکی از ارکان مهم (شاید هم مهمترین) قهرمانی‌های متوالی پرسپولیس در چهار، پنج سال اخیر بوده است. فوتبالیستی با ۱۱۵ بازی ملی که درحال حاضر پرافتخارترین بازیکن لیگ برتر کشورمان محسوب می‌شود. در حالی که برخی بازیکنان پرسپولیس برای تمدید قرارداد مبالغ بالایی را طلب کرده‌اند، به نظر می‌رسد سیدجلال حسینی با قراردادی به مراتب پایین‌تر در پرسپولیس توپ می‌زند.

در حالی که تعدادی از بازیکنان پرسپولیس با توجه به پیشنهادهای خوبی که از باشگاه‌های حوزه خلیج فارس دارند، برای تمدید قرارداد رقم‌های بالایی را به باشگاه اعلام کرده‌اند اما به نظر می‌رسد این موضوع شامل سیدجلال حسینی نمی‌شود.

کاپیتان پرسپولیس از آن جایی که هنوز یک فصل دیگر با سرخ‌ها قرارداد دارد، طبق روال بین ۱۵ تا ۲۰ درصد به قراردادش اضافه خواهد شد و با توجه به این که قرارداد کاپیتان در این فصل ۱٫۸ میلیارد تومان است، با افزایش ۱۵ تا ۲۰ درصدی قراردادش، در بهترین حالت با رقمی حدود دو میلیارد و دویست میلیون تومان فصل آینده را نیز در پرسپولیس توپ خواهد زد. رقمی که بسیار کمتر از بسیاری از بازیکنان تیم‌های دیگر و حتی برخی بازیکنان سرخپوش است.


منبع: فرارو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: