تیتر امروز

تحلیف رئیسی، آخرین پرده روحانی؛ هر دو در یک قاب
گزارش ویژه دیدار از خانه ملت

تحلیف رئیسی، آخرین پرده روحانی؛ هر دو در یک قاب

امروز پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ سیزدهمین رییس جمهوری ایران در حضور مقامات لشکری و کشوری و مهمانان خارجی از حدود ۱۱۵ کشور، سوگند یاد کرد که پاسدار مذهب رسمی و نظام جمهوری اسلامی و قانون اساسی کشور...
رئیسی: دولت ما دولت وفاق ملی است
مراسم تحلیف رئیس جمهوری سیزدهم برگزار شد

رئیسی: دولت ما دولت وفاق ملی است

رئیس جمهوری گفت که تحریم‌ها علیه ملت ایران باید لغو گردد و از هر طرح دیپلماتیک که باعث انجام این امر شود استقبال می‌کند.
انجمن شاعران مرده ؛ ستایش زیبایی‌های هستی و دشواری انتخاب!
سینما با چاشنی تفکر ۲۱

انجمن شاعران مرده ؛ ستایش زیبایی‌های هستی و دشواری انتخاب!

سینما با چاشنی تفکر عنوان ستون ثابت ناصر ذاکری روزنامه‌نگار پیشکسوت و پژوهشگر اقتصادی در دیدار است. ذاکری در این ستون هر بار ضمن مرور یک فیلم سینمایی به نکات تامل برانگیز آن فیلم از منظر اقتصاد...

بنتو: می‌توانیم "ایران بزرگ" را شکست دهیم

سرمربی تیم ملی کره جنوبی، ایران را از سه جنبه تیمی بزرگ دانست و گفت اینگونه نیست که شاگردانش نتوانند از سد تیم ملی کشورمان بگذرند.

کد خبر: ۹۹۳۸۷
۱۹:۳۱ - ۱۵ تير ۱۴۰۰

بنتو: می‌توانیم

دیدارنیوز - پائولو بنتو در خصوص همگروهی شاگردانش در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2022 قطر با ایران، امارات، عراق، سوریه و لبنان و در پاسخ به سؤال خبرنگاری که این دیدارها را مصاف با تیم‌هایی که به اتلاف وقت معروف هستند، خواند؛ گفت: فقط باید خوب بازی کنیم و کار دیگری نمی‌توانیم انجام دهیم؛ مگر اینکه قوانین تغییر کند و مانند بسکتبال، بازی هنگام توقف متوقف شود.

وی با بیان اینکه کره‌ای‌ها نمی‌توانند در این باره کاری انجام دهند، تصریح کرد: مناسب نیست وقت خود را برای چیزی تلف کنیم که نمی‌توانیم آن را تغییر دهیم. این پنج کشور در موارد زیادی از یکدیگر جدا نیستند و در گروهی دشوار قرار داریم. فقط نگران انجام بازی خوب هستیم و انسجامی قوی لازمه این موضوع است.

سرمربی کره جنوبی با تمجید از تیم ملی کشورمان گفت: ایران از لحاظ انسجام، مهارت انفرادی بازیکنان و آمادگی جسمانی تیمی بزرگ است. بازی مقابل این تیم دشوار خواهد بود، اما به این معنی نیست که نمی‌توانیم مقابل ایران پیروز شویم. بسیار رقابت‌جو و مقابل هر تیمی در خانه یا خارج از خانه آماده پیروزی هستیم.

بنتو در مورد سایر رقبای کره جنوبی خاطرنشان کرد: عراق و سوریه تیم‌هایی فیزیکی هستند و بیشتر در کناره‌ها بازی می‌کنند. امارات بر محور مالکیت توپ بازی می‌کند و بازیکنان خوبی در خط حمله دارد. نتوانستیم پس از شیوع کرونا بازی‌های زیادی داشته باشیم، اما حالا به مسیرخود بازگشته‌ایم. تا دور نهایی انتخابی جام جهانی زمان زیادی نداریم، اما تیمی رقابت‌جو به زمین می‌فرستیم که می‌تواند عملکرد خوبی ارائه کند و به جام جهانی برسد.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: