تیتر امروز

کرونا و دولت دوازدهم؛ هزار وعده خوبان....

کرونا و دولت دوازدهم؛ هزار وعده خوبان....

حسن روحانی و وزیر بهداشت پرحاشیه‌اش از ابتدای پاندمی کرونا چه وعده‌هایی دادند و آیا دولت توانست در مهار و مدیریت این فاجعه بزرگ موفق عمل کند؟ گزارش نسرین نیکنام نگاهی دارد به این ماجرا....

اجیر کردن یک دروغگو برای جلوگیری از دلشکستگی مادربزرگ

نوه چینی برای اینکه مادربزرگش به خاطر مرگ دخترش دلشکسته نشود ۱۳ سال فردی را برای دروغ گفتن به مادربزرگش استخدام کرد.

کد خبر: ۹۹۳۶۴
۱۶:۱۹ - ۱۵ تير ۱۴۰۰

ماجرای زن چینی و در.غ به مادربزرگش

دیدارنیوز ـ یک زن چینی که به تازگی مادربزرگش را در سن صدسالگی از دست داده است فاش کرد ۱۳ سال با استخدام فردی او را جای مادر خود و دختر این پیرزن جا زده تا با مکالمه تلفنی او را از سلامتش مطمئن کند و اجازه ندهد این پیرزن به دلیل مرگ دخترش دچار ناراحتی شود.

به نقل از رسانه‌های عربی، این زن چینی که به تازگی مادربزرگش را در سن صدسالگی از دست داده است فاش کرد ۱۳ سال با استخدام فردی او را جای مادر خود و دختر این پیرزن جا زده تا با مکالمه تلفنی او را از سلامتش مطمئن کند و اجازه ندهد این پیرزن به دلیل مرگ دخترش دچار ناراحتی شود.

این زن ۴۶ساله می‌گوید: به شدت نگران تاثیرات خبر مرگ مادرم بر مادربزرگم بودم از این رو فردی را پیدا کردم که بتواند صدای مادرم را تقلید کند و توانستم طی این سال‌ها از طریق این زن به مادربزرگم اطمینان دهم که مادرم زنده است.

او ادامه می‌دهد: مادرم و مادربزرگم به شدت به هم وابسته بودند تا اینکه مادرم در سال ۲۰۰۳ به سرطان ریه مبتلا شد. در مدت بیماری مادرم چندین پیام صوتی ضبط کرد و از من خواست در فواصل مختلف آن‌ها را برای مادربزرگم بفرستم تا او نگران نشود.

زن چینی تعریف می‌کند: من هم به آخرین خواسته مادرم احترام گذاشتم و این واقعه اسفبار را از مادربزرگم پنهان کردم، اما این پیام‌های صوتی بعد از مدتی به پایان رسید. به همین خاطر من از طریق یک زن که در تقلید صدا تبحر داشت این اطمینان‌بخشی را ادامه دادم و به کمک خواهرهایم برای جلوگیری از شک و تردید مادربزرگ اطلاعات مختلفی در اختیار این زن قرار می‌دادیم.

به این ترتیب آن‌ها موفق شدند مادربزرگ را تا زمان مرگ از مرگ دخترش بی‌اطلاع نگه دارند.

برچسب ها: چین حوادث
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: