تیتر امروز

با چراغ گرد شهر در پی علی

با چراغ گرد شهر در پی علی

انسان قرن کنونی دستش از دامان علی کوتاه شده و ره گم کرده؛ گویی آدمیت رو به احتضار است و برگشت آن تنها با یاد علی امکان پذیر است. غدیر یادآور آدمیت است؛ آدمیتی که شتابان رو به نیستی می‌رود
ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!
المپیک توکیو (۱۱)، روز شکست‌های بزرگ

ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!

در ششمین روز از بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو، بخت از ورزشکاران ایرانی روگردان شد و تقریبا هیچ یک از شرکت‌کنندگان ما نتوانستند در حد انتظار به موفقیتی دست پیدا کنند.

دستگیری ۷۳۶ سارق و ۳۸ محکوم فراری در پایتخت/ متلاشی شدن ۷۲ باند سرقت

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اجرای طرح رعد (برخورد با مجرمین) گفت: در این طرح ۷۳۶ نفر از سارقان بازداشت شدند.

کد خبر: ۹۹۳۱۶
۱۳:۵۴ - ۱۵ تير ۱۴۰۰

متلاشی شدن ۷۲ باند سرقت

دیدارنیوز ـ سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت گفت: امروز دو طرح عملیاتی ویژه همکاران پر تلاش در پلیس پیشگیری و آگاهی داشته‌ایم.

وی افزود: رویکرد طرح رعد برخورد با مجرمین حوزه هر کلانتری است و فرقی نمی‌کند که چه نوع جرمی داشته باشند؛ سارق خودرو یا موتور، مزاحم محله، فروش مواد مخدر و ... باشند.

سردار رحیمی اظهار کرد: در این طرح ۷۳۶ نفر از سارقان و مال‌خران را دستگیر کردیم که به صورت باندی کار می‌کردند و در قالب ۴۵ باند اقدام به سرقت می‌کردند.

وی عنوان کرد: ۴۳۸۴ فقره اموال سرقتی در چهل و ششمین طرح رعد کشف شد. همچنین ۱۳۴ دستگاه خودرو سرقتی توقیف و ۷۰۲ پرونده سرقت تشکیل شده است.

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه ۳۸ نفر از محکومان فراری در این طرح دستگیر شده‌اند، تصریح کرد:۵۰ کیلوگرم مواد مخدر و هفت قبضه سلاح جنگی در این طرح کشف شده است.

سردار رحیمی اضافه کرد: در این طرح ۴۰۵ عدد فشنگ و ۵۱ هزار قلم کالای قاچاق به ارزش ۱۶ میلیارد تومان کشف شد.

وی ادامه داد: در اجرای طرح رعد در تهران بزرگ ۷۲ باند که تا این لحظه به ۲ هزار و ۵۳۷ سرقت اعتراف کرده‌اند، دستگیر شدند.

این مقام مسئول اظهار کرد: طرح‌های امنیت آرامش با جدیت توسط پلیس تهران بزرگ برای ارتقای امنیت پایتخت اجرا خواهد شد و با مجرمین برخورد قاطعانه خواهیم داشت. مجرمان باید بدانند در صورت ارتکاب جرم، ترس زیادی را ایجاد کردند و باید هزینه آن را بپردازند.

منبع: مهر
برچسب ها: سرقت
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: