تیتر امروز

روحی صفت: منافع ملی را اولویت سیاست خارجی قرار نداده‌ایم
«دیپلمات»؛ برنامه هفتم

روحی صفت: منافع ملی را اولویت سیاست خارجی قرار نداده‌ایم

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. محسن روحی صفت، مسئول پیشین ستاد پشتیبانی افغانستان در وزارت امور خارجه میهمان هفتمین برنامه...

میلیچ به دنبال تیم جدید و جدایی از استقلال

هروویه میلیچ به احتمال بسیار زیاد بعد از پایان لیگ بیستم از استقلال جدا خواهد شد. این بازیکن مطالباتش را دریافت کرده و با وجود اینکه از کرواسی به ایران بازگشته و در تمرینات شرکت می‌کند اما برای بازی در ترکیب استقلال میل و اشتیاق آنچنانی از خود نشان نمی‌دهد.

کد خبر: ۹۹۲۴۹
۱۰:۲۱ - ۱۵ تير ۱۴۰۰

میلیچ به دنبال تیم جدید و جدایی از استقلال

دیدارنیوز - سرمربی استقلال هم که وضعیت مالی بازیکنان استقلال را می‌بیند چندان نسبت به رفتار میلیچ معترض نیست و به‌نوعی به این بازیکن حق می‌دهد که چنین رفتاری انجام دهد. با این حال اما ادامه این روند به سود استقلال نخواهد بود چون آبی‌ها بازی‌های حساسی در جام حذفی دارند و حضور میلیچ می‌تواند در راستای بهبود اوضاع فنی استقلال بسیار اثربخش باشد.

گرچه محمد نادری شرایط مطلوبی در جناح چپ تیمش ایجاد کرده اما اوضاع به‌گونه‌ای است که استقلال باید با تمام قوا مقابل رقیب سنتی‌اش در جام حذفی قرار بگیرد تا از این بازی نیز به سلامت عبور کند و یک گام دیگر به قهرمانی در جام حذفی نزدیک‌تر شود. اگر مدیران باشگاه استقلال حقوق عقب‌افتاده میلیچ را پرداخت کنند این بازیکن با روحیه بهتری در خدمت استقلال خواهد بود اما اگر اوضاع به همین منوال پیش برود نباید انتظار آنچنانی از میلیچ داشت. پیش از میلیچ نیز فرشید اسماعیلی و رشید مظاهری به دلایل مشابه از حضور در تمرینات استقلال خودداری کرده بودند و مشکلات مالی حاشیه‌هایی برای محمدحسین مرادمند نیز ایجاد کرده بود. در همین حین نیز شنیده می‌شود استراماچونی بعد از حضور در تیم الغرافه قطر روی تعدادی از بازیکنان استقلال نظر مساعد دارد که هروویه میلیچ نیز یکی از همین بازیکنان محسوب می‌شود.

گفته می‌شود تماس‌هایی از سوی برخی رابطان با میلیچ نیز برقرار شده تا احتمالاً او در پایان فصل راهی تیمی شود که اکنون سکان هدایت خود را به دست استراماچونی سپرده است. گفته می‌شود دیاباته نیز مورد توجه این باشگاه قطری است و هیچ بعید نیست که به‌همراه دیگر بازیکنان خارجی استقلال به لیگ فوتبال قطر ملحق شود. بدون شک این جدایی‌ها صعود استقلال از مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا را با خطر مواجه خواهد کرد و مدیران این باشگاه باید تدابیری بیندیشند که این بازیکنان لااقل تا بعد از بازی با الهلال در ترکیب آبی‌ها باشند تا قوای استقلال در آن جام نیز حفظ شود.

منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر