تیتر امروز

با چراغ گرد شهر در پی علی

با چراغ گرد شهر در پی علی

انسان قرن کنونی دستش از دامان علی کوتاه شده و ره گم کرده؛ گویی آدمیت رو به احتضار است و برگشت آن تنها با یاد علی امکان پذیر است. غدیر یادآور آدمیت است؛ آدمیتی که شتابان رو به نیستی می‌رود
ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!
المپیک توکیو (۱۱)، روز شکست‌های بزرگ

ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!

در ششمین روز از بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو، بخت از ورزشکاران ایرانی روگردان شد و تقریبا هیچ یک از شرکت‌کنندگان ما نتوانستند در حد انتظار به موفقیتی دست پیدا کنند.

سود سهام عدالت تا فردا صبح واریز می‌شود/ سهامداران نگران نباشند

یک مقام مسئول گفت: واریز سود سهام عدالت با توجه به روند بانکی، ۴۸ ساعت زمان می‌برد.

کد خبر: ۹۹۱۴۰
۱۴:۲۴ - ۱۴ تير ۱۴۰۰

واریز سود سهام عدالت تا فردا صبح

دیدارنیوز ـ مهدی نعمتی، مدیر روابط عمومی شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) در خصوص پرداخت سود سهام عدالت بیان کرد: مرحله دوم سود سهام عدالت عملکرد سال مالی منتهی به ۲۹ / ۱۲ /۱۳۹۸ شرکت‌های سرمایه پذیر شامل ۴۰ درصد و جمعا به مبلغ بیش از ۳ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان به حساب ۴۳ میلیون و ۸۳۷ هزار و ۴۱۳ سهامداری که شماره حساب بانکی معتبر در قالب شماره شبای بانکی که قبلا به سازمان خصوصی سازی و یا شرکت سپرده گذاری مرکزی اعلام کرده بودند، در حال واریز شدن است.

او ادامه داد: با توجه به فرایند بانکی موجود، واریز سود ۴۸ ساعت زمان می‌برد.

این مقام مسئول در ادامه توضیح داد: سهامداران مشمول که اطلاعات کارت بانکی آن‌ها کامل است، نباید نگران باشند چرا که این سود در نهایت تا فردا صبح (سه‌شنبه) واریز خواهد شد.

نعمتی گفت: از مجموع ۳۶ شرکت بورسی و فرابورسی، دو شرکت معدنی و صنعتی؛ گل گهر و پتروشیمی جم به دلیل افزایش سرمایه، سود سهام‌شان دریافت نشد تا مشمولان سهام عدالت (هر دو روش مستقیم و غیر مستقیم)، از مزایای حق تقدم و سهام جدید ناشی از افزایش سرمایه بهره‌مند شوند.

او افزود: سازمان بورس بر اساس قوانین و مقررات با دو شرکت که تاکنون سود خود را واریز نکرده‌اند، قطعا برخورد خواهد کرد.

نعمتی در ادامه در رابطه با افرادی که تاکنون سود سهام عدالت خود را دریافت نکرده‌اند، بیان کرد: افراد می‌توانند با مراجعه به سایت سهام عدالت به نشانی www.sahamedalat.ir از وضعیت خود مطلع شوند و اگر نتوانستند به سامانه مراجعه کنند، می‌توانند با مرکز ۱۵۶۹ تماس بگیرند و با اعلام کد ملی راهنمایی شوند که در حال حاضر در چه شرایطی هستند.

برچسب ها: سهام عدالت
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: