تیتر امروز

حجازی، پس از ۴۵ سال در المپیک!
المپیک توکیو (۱۲)

حجازی، پس از ۴۵ سال در المپیک!

شنیدن نام حجازی در بازی فوتبال مصر ـ برزیل در بازی‌های توکیو ۲۰۲۰ یادآور خاطرات آخرین تیم ایران در بازی‌های المپیک ۱۹۷۶ مونترال بود.
کرونا و دولت دوازدهم؛ هزار وعده خوبان....

کرونا و دولت دوازدهم؛ هزار وعده خوبان....

حسن روحانی و وزیر بهداشت پرحاشیه‌اش از ابتدای پاندمی کرونا چه وعده‌هایی دادند و آیا دولت توانست در مهار و مدیریت این فاجعه بزرگ موفق عمل کند؟ گزارش نسرین نیکنام نگاهی دارد به این ماجرا....

سازمان سنجش متخلفان احتمالی کنکور ۱۴۰۰‬⁩ را معرفی کند

یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به شایعاتی مبنی بر وقوع تخلفاتی در کنکور ۱۴۰۰ تاکید کرد که پیدا کردن متخلفان آسان است و حتما با آن‌ها برخورد می‌شود.

کد خبر: ۹۹۱۳۴
۱۴:۰۶ - ۱۴ تير ۱۴۰۰

معرفی متخلفان احتمالی کنکور ۱۴۰۰‬⁩

دیدارنیوز ـ مهرداد ویس کرمی، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: «پس از شایعات تخلف در ⁧‫کنکور ۱۴۰۰‬⁩ به عنوان ⁧‫ناظر مجلس در شورای سنجش‬⁩، از دکتر خدایی خواستم ضمن روشنگری، متخلفان احتمالی را به مراجع قضایی و مردم معرفی نمایند.

‌وقوع تخلف موردی در آزمون با این گستردگی محال نیست. اما کلیت کنکور سالم، پیدا کردن متخلفان آسان و برخورد با آن‌ها حتمی است.»

کنکور سال ۱۴۰۰ از روز چهارشنبه (۹ تیر) با رقابت داوطلبان گروه آزمایشی هنر آغاز شد و شنبه (۱۲ تیر) با رقابت داوطلبان گروه آزمایشی زبان‌های خارجی به پایان رسید.

منبع: ایلنا
برچسب ها: کنکور سراسری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: