تیتر امروز

بحران آب خوزستان را نمی توان با هندسه و ریاضی حل کرد!
رئیس دانشکده علوم آب دانشگاه شهید چمران اهواز:

بحران آب خوزستان را نمی توان با هندسه و ریاضی حل کرد!

دکتر مهدی قمیشی رئیس دانشکده آب دانشگاه شهید چمران اهواز مشکل آب در خوزستان را نه ناشی از سدها که ناشی از نگاه کلان مدیران کشور به مقوله آب می‌داند. نگاهی که او به هندسه و ریاضی تشبیه می‌کند!

زهرا نعمتی و نورمحمد آرخی به عنوان پرچمداران کاروان سردار دلها، اعزامی به بازی‌های پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰، انتخاب شدند.

کد خبر: ۹۹۱۰۰
۱۲:۵۸ - ۱۴ تير ۱۴۰۰

پرچمداران کاروان ایران در بازی‌های پارالمپیک توکیو انتخاب شدند

دیدارنیوز - طبق درخواست کمیته برگزاری بازی‌های توکیو ۲۰۲۰، کلیه کشور‌های شرکت کننده باید یک خانم و یک آقای به عنوان پرچمدار کاروان معرفی نمایند، بر این اساس در جریان برگزاری یکصد و هشتاد و پنجمین جلسه هیات رئیسه و اجرایی کمیته ملی پارالمپیک و پس از انجام قرعه کشی میان گزینه‌های مورد نظر، در نهایت زهرا نعمتی، ملی پوش تیم تیراندازی با کمان و نورمحمد آرخی، ملی پوش تیم دو و میدانی نابینایان و کم بینایان، به عنوان پرچمداران کاروان ایران در بازی‌های توکیو ۲۰۲۰ معرفی شدند.

در بخش بانوان زهرا نعمتی، ساره جوانمردی و الناز دارابیان و در بخش آقایان داود علیپوریان، نورمحمد آرخی و روح اله رستمی کاندید بودند که پس از انجام قرعه کشی، در نهایت نعمتی و آرخی انتخاب شدند.

کاروان پارالمپیک جمهوری اسلامی ایران در بازی‌های توکیو ۲۰۲۰ با عنوان "سردار دلها" حضور می‌یابد و تا کنون حضور ۶۲ ورزشکار از کشورمان دراین رویداد قطعی شده است.

منبع: فرارو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: