تیتر امروز

حجازی، پس از ۴۵ سال در المپیک!
المپیک توکیو (۱۲)

حجازی، پس از ۴۵ سال در المپیک!

شنیدن نام حجازی در بازی فوتبال مصر ـ برزیل در بازی‌های توکیو ۲۰۲۰ یادآور خاطرات آخرین تیم ایران در بازی‌های المپیک ۱۹۷۶ مونترال بود.
کرونا و دولت دوازدهم؛ هزار وعده خوبان....

کرونا و دولت دوازدهم؛ هزار وعده خوبان....

حسن روحانی و وزیر بهداشت پرحاشیه‌اش از ابتدای پاندمی کرونا چه وعده‌هایی دادند و آیا دولت توانست در مهار و مدیریت این فاجعه بزرگ موفق عمل کند؟ گزارش نسرین نیکنام نگاهی دارد به این ماجرا....

تعریف و تمجید ویژه جواد نکونام از پرسپولیس

پیش ا شروع بازی پرسپولیس برابر فولاد خوزستان در لیگ برتر، جواد نکونام سرمربی فولاد پیش از بازی با پرسپولیس درباره این تیم صحبت کرده است.

کد خبر: ۹۹۰۵۰
۱۰:۲۵ - ۱۴ تير ۱۴۰۰

تعریف و تمجید ویژه جواد نکونام از پرسپولیس

دیدارنیوز - پرسپولیس و فولاد فردا و در هفته بیست و ششم رقابت‌های لیگ برتر به مصاف هم می‌روند تا حساس‌ترین بازی هفته را رقم بزنند. این دیدار علاوه بر جدال در بالای جدول، مچ اندازی بین یحیی گل محمدی و جواد نکونام دو مربی جوان فوتبال ایران هم است.

جواد نکونام با این حال پیش از این دیدار سرنوشت ساز گفت و گویی با خبرورزشی داشته و در آن به طور خاص از پرسپولیس به عنوان کامل‌ترین تیم ایران یاد کرده است. جواد همچنین درباره شرایط تیم ملی حرف زده و گفته که سردار و بیرانوند می‌توانند تبدیل به بهترین بازیکنان تاریخ ایران شوند. او همچنین گفته علی دایی باید رییس فدراسیون فوتبال شود.


منبع: فرارو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: