تیتر امروز

با چراغ گرد شهر در پی علی

با چراغ گرد شهر در پی علی

انسان قرن کنونی دستش از دامان علی کوتاه شده و ره گم کرده؛ گویی آدمیت رو به احتضار است و برگشت آن تنها با یاد علی امکان پذیر است. غدیر یادآور آدمیت است؛ آدمیتی که شتابان رو به نیستی می‌رود
ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!
المپیک توکیو (۱۱)، روز شکست‌های بزرگ

ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!

در ششمین روز از بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو، بخت از ورزشکاران ایرانی روگردان شد و تقریبا هیچ یک از شرکت‌کنندگان ما نتوانستند در حد انتظار به موفقیتی دست پیدا کنند.

رونالدو خواهان تمدید قرارداد با یوونتوس شد

یک منبع خبری در ایتالیا مدعی شد که ستاره پرتغالی تیم فوتبال یوونتوس نه تنها خیال ترک این تیم را ندارد بلکه آماده تمدید قراردادش با این تیم است.

کد خبر: ۹۹۰۲۴
۰۹:۰۳ - ۱۴ تير ۱۴۰۰

رونالدو خواهان تمدید قرارداد با یوونتوس شد

دیدارنیوز - نشریه گاتزتا دلواسپورت نوشت که ژرژ مندز مدیربرنامه‌های کریستیانو رونالدو از یوونتوس درباره امکان تمدید یک ساله قرارداد این ستاره پرتغالی سؤال پرسیده است.

قرارداد فعلی رونالدو تا پایان فصل آینده اعتبار دارد و با توجه به ناکامی این تیم برای فتح لیگ یا لیگ قهرمانان اروپا، گمانه‌زنی‌هایی درباره احتمال جدایی ستاره پرتغالی از بانوی پیر شکل گرفت، اما طبق ادعای گاتزتا، رونالدو نه تنها نمی‌خواهد برود بلکه خواهان تمدید یک ساله قراردادش و ماندن در تورین تا سال ۲۰۲۳ شده است.

پیش از انتشار این خبر توسط گاتزتا، زمزمه‌هایی مبنی بر آغاز مذاکرات رونالدو با یووه برای تمدید قرارداد فی مابین در ابتدای جاری شنیده می‌شد که البته شبکه اسکای اسپورت ایتالیا آن‌ها را تکذیب کرده بود. اکنون نشریه گاتزتا نوشته است که مذاکرات برای تمدید قرارداد میان طرفین آغاز نشده است، اما باشگاه یوونتوس مطلع شده که رونالدو مایل به تمدید قراردادش تا سال ۲۰۲۳ است.

مدیران یوونتوس مطلع هستند که مندز، رونالدو را به باشگاه‌های دیگری مانند پاری‌سن‌گرمن و منچستریونایتد هم پیشنهاد داده است، اما ظاهراً‌هیچ یک از آن‌ها فعلاً تمایلی به جذب این بازیکن ۳۶ ساله ندارند. باشگاه یوونتوس از مندز برای تصمیم‌گیری درباره رونالدو وقت خواسته چرا که پرداخت حقوق ۳۱ میلیون یورو در سال رونالدو با شرایط اقتصادی کنونی باشگاه فشار زیادی به بانوی پیر وارد می‌آورد.

منبع: انتخاب
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: