تیتر امروز

بحران آب خوزستان را نمی توان با هندسه و ریاضی حل کرد!
رئیس دانشکده علوم آب دانشگاه شهید چمران اهواز:

بحران آب خوزستان را نمی توان با هندسه و ریاضی حل کرد!

دکتر مهدی قمیشی رئیس دانشکده آب دانشگاه شهید چمران اهواز مشکل آب در خوزستان را نه ناشی از سدها که ناشی از نگاه کلان مدیران کشور به مقوله آب می‌داند. نگاهی که او به هندسه و ریاضی تشبیه می‌کند!
کودتای نافرجام ترکیه؛ راز توفیق اردوغان در برابر نظامیان
از سعدآباد تا توپکاپی ۱۰ + فایل صوتی

کودتای نافرجام ترکیه؛ راز توفیق اردوغان در برابر نظامیان

از «سعدآباد تا توپکاپی» عنوان ستون رضا قنبری روزنامه‌نگار و کارشناس مسائل ترکیه در دیدار است؛ که به سیاست و جامعه ترکیه، مشترکات فرهنگی ایران و ترکیه و روابط پر پیچ و خم آن‌ها می‌پردازد. دهمین...

رئیس فدراسیون فوتبال با سرمربی تیم ملی ایران که در استراحت است وارد گفتگو شد.

کد خبر: ۹۸۹۳۴
۱۳:۵۰ - ۱۳ تير ۱۴۰۰

عزیزی خادم پیگیر برنامه «اسکوچیچ» شد

دیدارنیوز - تیم ملی فوتبال ایران به عنوان سر گروه A رقابت‌های مرحله انتخابی جام جهانی قطر با تیم‌های کره جنوبی، امارات، عراق، لبنان و سوریه همگروه شد.

ملی‌پوشان فوتبال ایران در حالی رقیبان خود را برای صعود به مهم‌ترین رویداد فوتبالی جهان شناختند که دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی ایران همچنان در مرخصی به سر می‌برد.

از این رو شهاب‌الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال شب گذشته پس از تعیین قرعه تیم ملی ایران در مرحله انتخابی جام جهانی قطر از طریق مسئولان اجرایی تیم ملی از دراگان اسکوچیچ خواست تا برنامه خود برای بازگشت به کشور و همچنین شروع تمرینات تیم ملی را ارائه دهد تا هماهنگی‌های لازم در راستای برگزاری این اردوها و همچنین زمانبندی فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر انجام شود.

برنامه اسکوچیچ به صورت مکتوب در اختیار عزیزی خادم قرار می‌گیرد تا او هم آن را به اعضای هیات رئیسه فدراسیون ارائه دهد.


منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: