تیتر امروز

بحران آب خوزستان را نمی توان با هندسه و ریاضی حل کرد!
رئیس دانشکده علوم آب دانشگاه شهید چمران اهواز:

بحران آب خوزستان را نمی توان با هندسه و ریاضی حل کرد!

دکتر مهدی قمیشی رئیس دانشکده آب دانشگاه شهید چمران اهواز مشکل آب در خوزستان را نه ناشی از سدها که ناشی از نگاه کلان مدیران کشور به مقوله آب می‌داند. نگاهی که او به هندسه و ریاضی تشبیه می‌کند!
کودتای نافرجام ترکیه؛ راز توفیق اردوغان در برابر نظامیان
از سعدآباد تا توپکاپی ۱۰ + فایل صوتی

کودتای نافرجام ترکیه؛ راز توفیق اردوغان در برابر نظامیان

از «سعدآباد تا توپکاپی» عنوان ستون رضا قنبری روزنامه‌نگار و کارشناس مسائل ترکیه در دیدار است؛ که به سیاست و جامعه ترکیه، مشترکات فرهنگی ایران و ترکیه و روابط پر پیچ و خم آن‌ها می‌پردازد. دهمین...
عضو شورای شهر تبریز خبر داد

عضو شورای شهر تبریز از استخدام فامیل‌های مدیران و دیگر نورچشمی‌ها در شهرداری تبریز خبر داد.

کد خبر: ۹۸۸۷۶
۱۱:۱۲ - ۱۳ تير ۱۴۰۰

استخدام نورچشمی‌ها در شهرداری تبریز

دیدارنیوز ـ محمدباقر بهشتی صبح امروز یک شنبه در جلسه علنی شورای شهر تبریز گفت: برخی از مدیران در اواخر این دوره فامیل‌هایشان را در شهرداری تبریز استخدام کردند.

وی ادامه داد: اسامی این افراد وجود دارد، من نام این ماه‌های آخر را دوره فرصت طلبی برخی مدیران می‌گذارم. از خانم غفوری منتخب اول شورای شهر تبریز ممنونم که در این خصوص به دادستان تبریز نامه نوشته‌اند.

بهشتی سپس ادامه داد: شهر‌های دیگر مانند مشهد، تهران و شیراز بالای ۱۰۰ اتوبوس جدید خریداری کرده‌اند در حالی که تبریز ۱۲ اتوبوس خریده است.

وی گفت: وزارت کشور اعلام کرده که شورای ششم ۱۴ مرداد آغاز به کار می‌کند، یعنی دو هفته از عمر شورای پنجم کم می‌شود برای همین وزارت کشور باید در این خصوص پاسخ دهد.

منبع: مهر
برچسب ها: تبریز
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: