تیتر امروز

بحران آب خوزستان را نمی توان با هندسه و ریاضی حل کرد!
رئیس دانشکده علوم آب دانشگاه شهید چمران اهواز:

بحران آب خوزستان را نمی توان با هندسه و ریاضی حل کرد!

دکتر مهدی قمیشی رئیس دانشکده آب دانشگاه شهید چمران اهواز مشکل آب در خوزستان را نه ناشی از سدها که ناشی از نگاه کلان مدیران کشور به مقوله آب می‌داند. نگاهی که او به هندسه و ریاضی تشبیه می‌کند!
کودتای نافرجام ترکیه؛ راز توفیق اردوغان در برابر نظامیان
از سعدآباد تا توپکاپی ۱۰ + فایل صوتی

کودتای نافرجام ترکیه؛ راز توفیق اردوغان در برابر نظامیان

از «سعدآباد تا توپکاپی» عنوان ستون رضا قنبری روزنامه‌نگار و کارشناس مسائل ترکیه در دیدار است؛ که به سیاست و جامعه ترکیه، مشترکات فرهنگی ایران و ترکیه و روابط پر پیچ و خم آن‌ها می‌پردازد. دهمین...

استیو بنن، مشاور سابق دونالد ترامپ شنبه تاکید کرد که رئیس سابقش در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ شرکت خواهد کرد، این در حالیست که خود ترامپ فعلا موضع قاطعی نداشته است.

کد خبر: ۹۸۸۶۹
۱۰:۵۹ - ۱۳ تير ۱۴۰۰

استیو بنن: ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آتی نامزد می‌شود

دیدارنیوز - به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، دونالد ترامپ پس از شکست در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ از اذعان به آن امتناع کرد و درباره آینده سیاسی خود پرابهام صحبت می‌کند و حامیان و کارشناسان را به فکر فرو برده که آیا دوباره در ۲۰۲۴ برای رقابت کاخ سفید نامزد می‌شود یا خیر.

بنن در مصاحبه با نیوزمکس گفت: دونالد ترامپ دوباره در ۲۰۲۴ نامزد می‌شود و قطعا هیچ تردیدی درباره آن وجود ندارد.
این اظهارات بنن پس از سوالی در رابطه با اتهامات پیش روی "سازمان ترامپ" بر سر جرایم مالیاتی در نیویورک مطرح می‌شود. او فورا گفت که این کیفرخواست‌های متعدد "توطئه" دادستان لتیتیا جیمز است تا جلوی این رئیس جمهوری سابق را بگیرد.  

این استراتژیست سابق کاخ سفید گفت: اینها همه توطئه دادستان جیمز است چون آنها نتوانستند در هیچکدام از استیضاح‌ها علیه ترامپ خدشه‌ای وارد کنند. آنها مجبور شدند تا این اتهامات را به منظور متوقف کردن او مطرح کنند. آنها نمی‌توانند جلوی او را بگیرند.

بنن حمله خود به روند حقوقی نیویورک را ادامه داد و گفت: این کارها تنها باعث می‌شود تا جنبش "ماگا" (جنبش "آمریکا را مجددا با عظمت کنیم" حامی ترامپ)  مصمم‌تر شود. پیگرد سازمان ترامپ چیزی است که در یک کشور جهان سومی رخ می‌دهد. این کاری است که حزب کمونیست چین با مردم، زمانی که قدرت ندارند، انجام می‌دهد.

در شرایطی که باید منتظر بود و تحرکات سیاسی بعدی ترامپ را دید، "الن ویسلبرگ" مدیر ارشد مالی سازمان ترامپ به دنبال این تحقیق مالیاتی با ۱۵ فقره جرم مواجه شده است که آنها را رد می‌کند. پس از صدور این کیفرخواست، ترامپ این فرایند حقوقی را "شکار موهومات سیاسی" نامید.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: