تیتر امروز

تحلیف رئیسی، آخرین پرده روحانی؛ هر دو در یک قاب
گزارش ویژه دیدار از خانه ملت

تحلیف رئیسی، آخرین پرده روحانی؛ هر دو در یک قاب

امروز پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ سیزدهمین رییس جمهوری ایران در حضور مقامات لشکری و کشوری و مهمانان خارجی از حدود ۱۱۵ کشور، سوگند یاد کرد که پاسدار مذهب رسمی و نظام جمهوری اسلامی و قانون اساسی کشور...
رئیسی: دولت ما دولت وفاق ملی است
مراسم تحلیف رئیس جمهوری سیزدهم برگزار شد

رئیسی: دولت ما دولت وفاق ملی است

رئیس جمهوری گفت که تحریم‌ها علیه ملت ایران باید لغو گردد و از هر طرح دیپلماتیک که باعث انجام این امر شود استقبال می‌کند.
انجمن شاعران مرده ؛ ستایش زیبایی‌های هستی و دشواری انتخاب!
سینما با چاشنی تفکر ۲۱

انجمن شاعران مرده ؛ ستایش زیبایی‌های هستی و دشواری انتخاب!

سینما با چاشنی تفکر عنوان ستون ثابت ناصر ذاکری روزنامه‌نگار پیشکسوت و پژوهشگر اقتصادی در دیدار است. ذاکری در این ستون هر بار ضمن مرور یک فیلم سینمایی به نکات تامل برانگیز آن فیلم از منظر اقتصاد...

چرا مهدی ترابی عدد ۴ نشان داد؟

مهدی ترابی بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس راز خوشحالی پس از گلش مقابل گل گهر را برملا کرد.

کد خبر: ۹۸۸۵۴
۱۰:۱۳ - ۱۳ تير ۱۴۰۰

چرا مهدی ترابی عدد ۴ نشان داد؟

دیدارنیوز - مهدی ترابی از زمانی که به پرسپولیس برگشته تلاش کرده یکی از مهره‌های تاثیرگذار باشگاه نشان دهد. او علاوه بر چند گل حساسی که برای سرخ‌های تهرانی در این مقطع زده چندین پاس گل کلیدی هم داده است.

آخرین تاثیرگذاری مهدی ترابی در پرسپولیس هم به دیدار مقابل گل گهر در لیگ برتر برمی گردد که با گلزنی مجدد این بازیکن همراه بود. این گل، اما یک تفاوت با سایر گل‌های ترابی در این فصل داشت که مربوط به خوشحالی پس از آن بود. ترابی بعد از به ثمر رسیدن گل عدد ۴ که بسیاری آن را نماد استقلال می‌دانند نشان داد.

همین مورد باعث شد گمانه زنی‌ها درباره این نوع شادی پس از گل شروع شود. در ابتدا عنوان شد اون، چون از زمان بازگشت به پرسپولیس موفق شد چهارمین گلش را بزند عدد ۴ را نشان داده، ولی حالا خودش می‌گوید این عدد ۴ دلیل دیگری داشته است: «پارسال به‌خاطر هت‌تریک قهرمانی عدد ۳ را نشان دادم و امسال هم به خاطر پوکر قهرمانی عدد۴ را نشان دادم.»

منبع: فرارو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: