تیتر امروز

روحی صفت: منافع ملی را اولویت سیاست خارجی قرار نداده‌ایم
«دیپلمات»؛ برنامه هفتم

روحی صفت: منافع ملی را اولویت سیاست خارجی قرار نداده‌ایم

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. محسن روحی صفت، مسئول پیشین ستاد پشتیبانی افغانستان در وزارت امور خارجه میهمان هفتمین برنامه...

ناگفته‌های داور بازی استقلال و آلومینیوم از حرکت عجیب فرهاد مجیدی!

بعد از گلی که استقلال به آلومینیوم زد و آفساید اعلام شد فرهاد مجیدی یک گوشی را به داود رفعتی نشان داد تا ثابت کند که گل استقلال درست است.

کد خبر: ۹۸۸۳۵
۰۹:۱۷ - ۱۳ تير ۱۴۰۰

ناگفته‌های داور بازی استقلال و آلومینیوم از حرکت عجیب فرهاد مجیدی!

دیدارنیوز - تیم فوتبال استقلال در دقیقه ۶۷ دیدار با آلومینیوم اراک توسط ارسلان مطهری موفق به باز کردن دروازه حریفش شد که کمک داور این گل را آفساید اعلام کرد.

پس از این اتفاق، فرهاد مجیدی و دستیارانش که از طریق گوشی تلفن همراه صحنه گل استقلال را بازبینی کرده بودند، به شدت نسبت به تصمیم سیدعلی داور بازی و کمک او معترض بودند و صحنه گل را با گوشی تلفن همراه به داور و ناظر مسابقه نشان می‌دادند.

اعتراض‌های مجیدی و کادرفنی استقلال ادامه داشت تا در نهایت داود رفعتی مسئول برگزاری این مسابقه گوشی تلفن همراه که متعلق به یکی از اعضای کادرفنی بود را از مجیدی گرفت و در جیبش گذاشت.

رفعتی درباره اینکه چرا موبایل را از فرهاد مجیدی گرفت گفت: «فرهاد مجیدی موبایل یکی از آنالیزورهایش را آورد و من هم موبایل را از او گرفتم و در جیبم گذاشتم و آخر بازی به ایشان دادم. در ضمن مجیدی ویدئویی نشان نداد و فقط گفت نگاه کنید آفساید نبوده. کار او قانونی نبود چون اعضای نیمکت نمی توانند موبایل به همراه داشته باشند. ضمن اینکه پای قایدی به توپ خورد و به خاطر همین گل استقلال آفساید بود.»

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر