تیتر امروز

حجازی، پس از ۴۵ سال در المپیک!
المپیک توکیو (۱۲)

حجازی، پس از ۴۵ سال در المپیک!

شنیدن نام حجازی در بازی فوتبال مصر ـ برزیل در بازی‌های توکیو ۲۰۲۰ یادآور خاطرات آخرین تیم ایران در بازی‌های المپیک ۱۹۷۶ مونترال بود.
کرونا و دولت دوازدهم؛ هزار وعده خوبان....

کرونا و دولت دوازدهم؛ هزار وعده خوبان....

حسن روحانی و وزیر بهداشت پرحاشیه‌اش از ابتدای پاندمی کرونا چه وعده‌هایی دادند و آیا دولت توانست در مهار و مدیریت این فاجعه بزرگ موفق عمل کند؟ گزارش نسرین نیکنام نگاهی دارد به این ماجرا....

ناگفته‌های داور بازی استقلال و آلومینیوم از حرکت عجیب فرهاد مجیدی!

بعد از گلی که استقلال به آلومینیوم زد و آفساید اعلام شد فرهاد مجیدی یک گوشی را به داود رفعتی نشان داد تا ثابت کند که گل استقلال درست است.

کد خبر: ۹۸۸۳۵
۰۹:۱۷ - ۱۳ تير ۱۴۰۰

ناگفته‌های داور بازی استقلال و آلومینیوم از حرکت عجیب فرهاد مجیدی!

دیدارنیوز - تیم فوتبال استقلال در دقیقه ۶۷ دیدار با آلومینیوم اراک توسط ارسلان مطهری موفق به باز کردن دروازه حریفش شد که کمک داور این گل را آفساید اعلام کرد.

پس از این اتفاق، فرهاد مجیدی و دستیارانش که از طریق گوشی تلفن همراه صحنه گل استقلال را بازبینی کرده بودند، به شدت نسبت به تصمیم سیدعلی داور بازی و کمک او معترض بودند و صحنه گل را با گوشی تلفن همراه به داور و ناظر مسابقه نشان می‌دادند.

اعتراض‌های مجیدی و کادرفنی استقلال ادامه داشت تا در نهایت داود رفعتی مسئول برگزاری این مسابقه گوشی تلفن همراه که متعلق به یکی از اعضای کادرفنی بود را از مجیدی گرفت و در جیبش گذاشت.

رفعتی درباره اینکه چرا موبایل را از فرهاد مجیدی گرفت گفت: «فرهاد مجیدی موبایل یکی از آنالیزورهایش را آورد و من هم موبایل را از او گرفتم و در جیبم گذاشتم و آخر بازی به ایشان دادم. در ضمن مجیدی ویدئویی نشان نداد و فقط گفت نگاه کنید آفساید نبوده. کار او قانونی نبود چون اعضای نیمکت نمی توانند موبایل به همراه داشته باشند. ضمن اینکه پای قایدی به توپ خورد و به خاطر همین گل استقلال آفساید بود.»

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: