تیتر امروز

حجازی، پس از ۴۵ سال در المپیک!
المپیک توکیو (۱۲)

حجازی، پس از ۴۵ سال در المپیک!

شنیدن نام حجازی در بازی فوتبال مصر ـ برزیل در بازی‌های توکیو ۲۰۲۰ یادآور خاطرات آخرین تیم ایران در بازی‌های المپیک ۱۹۷۶ مونترال بود.
کرونا و دولت دوازدهم؛ هزار وعده خوبان....

کرونا و دولت دوازدهم؛ هزار وعده خوبان....

حسن روحانی و وزیر بهداشت پرحاشیه‌اش از ابتدای پاندمی کرونا چه وعده‌هایی دادند و آیا دولت توانست در مهار و مدیریت این فاجعه بزرگ موفق عمل کند؟ گزارش نسرین نیکنام نگاهی دارد به این ماجرا....

مگوایر: هنوز به هدف خود نرسیده‌ایم

مدافع باتجربه انگلیس از پیروزی برابر اوکراین و صعود به نیمه نهایی یورو ۲۰۲۰ خوشحال است با این حال تاکید کرد که هنوز به هدف خود دست پیدا نکرده اند.

کد خبر: ۹۸۸۱۹
۰۸:۵۳ - ۱۳ تير ۱۴۰۰

مگوایر:

دیدارنیوز - به نقل از BBC، تیم ملی فوتبال انگلیس با پیروزی ۴ بر صفر برابر اوکراین به نیمه نهایی یورو ۲۰۲۰ راه پیدا کرد.

مگوایر که یکی از گل‌های تیمش را به ثمر رساند بعد از بازی گفت: نمی‌خواهم که این شاد را خراب کنم، اما باید تاکید کنم که کار ما هنوز تمام نشده است. می‌خواهیم راهی فینال شویم و به همین خاطر باید دانمارک را شکست دهیم.

او ادامه داد: تیم پیشرفت زیادی کرده است و نتایج به خوبی چنین چیزی را نشان می‌دهد. ما باید خوشحال باشیم. ما به خود ایمان داریم و این دلیل اصلی موفقیت است. نیمه نخست باوجود زدن گل زود هنگام، اما لحظات سختی را تجربه کردیم و اوکراین به خوبی فشار آورد. آن‌ها ما را اذیت کردند، اما بعد از زدن گل دوم کار راحت‌تر شد.

او در پایان گفت: نمایش بسیار خوبی داشتیم و با شایستگی راهی نیمه نهایی شدیم. امشب استراحت می‌کنیم و از فردا به بازی برابر دانمارک فکر خواهیم کرد.

منبع: ایسنا
برچسب ها: یورو 2020
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: