تیتر امروز

بحران آب خوزستان را نمی توان با هندسه و ریاضی حل کرد!
رئیس دانشکده علوم آب دانشگاه شهید چمران اهواز:

بحران آب خوزستان را نمی توان با هندسه و ریاضی حل کرد!

دکتر مهدی قمیشی رئیس دانشکده آب دانشگاه شهید چمران اهواز مشکل آب در خوزستان را نه ناشی از سدها که ناشی از نگاه کلان مدیران کشور به مقوله آب می‌داند. نگاهی که او به هندسه و ریاضی تشبیه می‌کند!

شرکت پورشه باید برای ۴۳ هزار دستگاه اتومبیل الکتریکی تایکان خود به‌دلیل نقص نرم‌افزارهایش که باعث خاموش شدن ناگهانی موتور برقی آن می‌شود، فراخوان صادر کند.

کد خبر: ۹۸۷۷۱
۱۴:۵۰ - ۱۲ تير ۱۴۰۰

فراخوان برای پورشه تایکان

دیدارنیوز ـ به نقل از خبرگزاری رویترز، این شرکت می‌گوید که این فراخوان تمام وسایل نقلیه تایکان تولید و تحویل شده تا ماه ژوئن را تحت پوشش قرار می‌دهد. این خودرو‌ها برای حل این مشکل به یک به‌روزرسانی نرم‌افزاری نیاز دارند.

کلاوس رچبرگر، مدیر اجرایی پورشه به خبرنگاران گفت که این مشکل در حدود ۱۳۰ خودرو مشاهده شده و هیچ تصادفی در نتیجه آن اتفاق نیفتاده است.

تایکان یک خودروی اسپورت ۴ در برقی با بردی در حدود ۴۵۰کیلومتر است که تلاش پورشه را برای جلب نظر مشتریان به سمت وسایل نقلیه برقی پیشرفته به نمایش می‌گذارد.

پورشه که زیرمجموعه گروه فولکس واگن است، اعلام کرده که به‌روزرسانی نرم‌افزار از راه دور در این مورد امکان‌پذیر نیست و دارندگان تایکان باید بازدید یک ساعته از یک نمایندگی محلی را در برنامه خود قرار دهند.

برچسب ها: قیمت خودرو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: