تیتر امروز

با چراغ گرد شهر در پی علی

با چراغ گرد شهر در پی علی

انسان قرن کنونی دستش از دامان علی کوتاه شده و ره گم کرده؛ گویی آدمیت رو به احتضار است و برگشت آن تنها با یاد علی امکان پذیر است. غدیر یادآور آدمیت است؛ آدمیتی که شتابان رو به نیستی می‌رود
ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!
المپیک توکیو (۱۱)، روز شکست‌های بزرگ

ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!

در ششمین روز از بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو، بخت از ورزشکاران ایرانی روگردان شد و تقریبا هیچ یک از شرکت‌کنندگان ما نتوانستند در حد انتظار به موفقیتی دست پیدا کنند.

سعید دقیقی به دلیل اختلاف با عزیزی خادم از فدراسیون فوتبال استعفا کرد

مدیر پروژه‌های عمرانی فدراسیون فوتبال که از یک هفته پیش در محل کار حاضر نشده استعفایش را تحویل مسئولان داده و اعلام کرده تمایلی به ادامه همکاری ندارد.

کد خبر: ۹۸۷۵۱
۱۳:۴۳ - ۱۲ تير ۱۴۰۰

سعید دقیقی به دلیل اختلاف با عزیزی خادم از فدراسیون فوتبال استعفا کرد

دیدارنیوز -  سعید دقیقی مدیر پروژه‌های عمرانی فدراسیون فوتبال که از چهره‌های تحصیل‌کرده فوتبال محسوب می‌شود، در خصوص برخی پروژه‌ها با مسئولان جدید فدراسیون دچار اختلاف سلیقه جدی شده است.

ظاهراً ورود برخی چهره‌های غیر مرتبط و فاقد تخصص لازم به فدراسیون فوتبال به ویژه در ماه‌های اخیر موجب مخالفت مدیر پروژه‌های عمرانی فدراسیون با اتخاذ برخی تصمیمات غیرکارشناسی و در نهایت استعفای وی از این مجموعه شده است.

دقیقی در چهار سال گذشته ریاست کمیسیون املاک و شهرسازی شهر قزوین را بر عهده داشته و در سال‌های اخیر فعالیت‌هایی در بخش عمرانی فدراسیون داشته از جمله ساخت خانه فوتسال و خوابگاه دختران در مرکز ملی و انجام فعالیت‌های عمرانی متعدد در این مجموعه. با این وجود وی با توجه به سیاست‌های فدراسیون در ماه‌های اخیر و ورود افراد غیر مرتبط به حوزه مدیریت فوتبال از سمت خودش استعفا کرده و تمایلی به ادامه همکاری با فدراسیون تحت ریاست شهاب‌الدین عزیزی خادم ندارد.

هفته گذشته نیز احمدرضا براتی عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال به دلیل «رویه موجود در فدراسیون و اتفاقات رخ داده در این مدت» از ریاست کمیته تدوین و تطبیق مقرارت فدراسیون فوتبال استعفا کرده بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: