تیتر امروز

افزایش چند برابری اعتبارات پروژه‌های جاری شهرستان مسجدسلیمان 
با پیگیری‌های علیرضا ورناصری

افزایش چند برابری اعتبارات پروژه‌های جاری شهرستان مسجدسلیمان 

توزیع امتیازات تملک دارایی‌های استانی ۳٪ درآمد حاصل از صادرات نفت خام و گاز طبیعی بر طبق جدول ۵_۱۰ قانون بودجه ۱۴۰۰، با همت و پیگیری‌های علیرضا ورناصری سهم اعتبارات تخصیص شده به شهرستان مسجدسلیمان...
رئیسی: دولت ما دولت وفاق ملی است
مراسم تحلیف رئیس جمهوری سیزدهم برگزار شد

رئیسی: دولت ما دولت وفاق ملی است

رئیس جمهوری گفت که تحریم‌ها علیه ملت ایران باید لغو گردد و از هر طرح دیپلماتیک که باعث انجام این امر شود استقبال می‌کند.
انجمن شاعران مرده؛ ستایش زیبایی‌های هستی و دشواری انتخاب!
سینما با چاشنی تفکر ۲۱

انجمن شاعران مرده؛ ستایش زیبایی‌های هستی و دشواری انتخاب!

سینما با چاشنی تفکر عنوان ستون ثابت ناصر ذاکری روزنامه‌نگار پیشکسوت و پژوهشگر اقتصادی در دیدار است. ذاکری در این ستون هر بار ضمن مرور یک فیلم سینمایی به نکات تامل برانگیز آن فیلم از منظر اقتصاد...

ماجرای ازدحام در جایگاه‌های سوخت مهاباد چه بود؟

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: تاخیر در تامین سوخت جایگاه‌های سوخت شهرستان مهاباد به علت تغییر مبداء عامل ایجاد صف‌های طولانی در چند جایگاه این شهرستان بود.

کد خبر: ۹۸۷۳۲
۱۲:۴۳ - ۱۲ تير ۱۴۰۰

ماجرای ازدحام در جایگاه‌های سوخت مهاباد

دیدارنیوز ـ فاطمه کاهی با بیان اینکه مشکل هم اکنون به طور کامل رفع شده است افزود: روز گذشته به دلیل تغییر در مبداء تامین بنزین جایگاه‌های سوخت شهرستان مهاباد، بنزین با تاخیر چند ساعته به چند جایگاه رسید که این مسئله باعث تشکیل صف‌های طولانی در این جایگاه‌ها شد.

وی گفت: با بروز این مشکل شایعاتی در فضا مجازی مبنی بر کمبود بنزین مطرح شد که همین مسئله باعث نگرانی مردم و مراجعات بیشتر به جایگاه‌ها و در نتیجه طولانی‌تر شدن صف‌ها شد.

مدیر روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با بیان اینکه هم اکنون شرایط در این جایگاه‌ها عادی است افزود: با تامین بنزین جایگاه‌ها و رفع نگرانی مردم هم اکنون وضعیت به حالت عادی بازگشته است.

برچسب ها: قیمت بنزین
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: