تیتر امروز

با چراغ گرد شهر در پی علی

با چراغ گرد شهر در پی علی

انسان قرن کنونی دستش از دامان علی کوتاه شده و ره گم کرده؛ گویی آدمیت رو به احتضار است و برگشت آن تنها با یاد علی امکان پذیر است. غدیر یادآور آدمیت است؛ آدمیتی که شتابان رو به نیستی می‌رود
ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!
المپیک توکیو (۱۱)، روز شکست‌های بزرگ

ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!

در ششمین روز از بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو، بخت از ورزشکاران ایرانی روگردان شد و تقریبا هیچ یک از شرکت‌کنندگان ما نتوانستند در حد انتظار به موفقیتی دست پیدا کنند.

واکنش پرسپولیس به اظهارات مدیرعامل استقلال علیه گل‌محمدی!

سخنگوی باشگاه پرسپولیس گفت: تیم ما ۱۰ امتیاز با رقیب فاصله دارد و نیازی نیست وارد فضای جواب دادن به مددی شویم.

کد خبر: ۹۸۷۱۴
۱۲:۰۶ - ۱۲ تير ۱۴۰۰

واکنش پرسپولیس به اظهارات مدیرعامل استقلال علیه گل‌محمدی!

دیدارنیوز - به نقل از فارس، ابراهیم شکوری درباره اظهارات اخیر احمد مددی مدیرعامل باشگاه استقلال نسبت به یحیی گل محمدی اظهار داشت: تیم ما با ۱۰ امتیاز اختلاف نسبت به استقلال صدرنشین است و نمی‌خواهیم وارد این حواشی شویم. تمام تمرکز ما روی تیم است و هیچ وقت مدیریت پرسپولیس درباره سرمربی، مربی و بازیکن حریف صحبت نمی‌کند بلکه سعی داریم درباره باشگاه و تیم خودمان حرف بزنیم.

مدیرعامل استقلال در صحبت‌های امروز خود مدعی شده «اینکه مجیدی با یک اعتراض مودبانه با کارت زرد جریمه شده و یحیی گل‌محمدی هم با آن شکل اعتراض در بازی با گل گهر کارت زرد بگیرد، نمونه رفتار دوگانه است» توضیح داد: فکر می‌کنم مدیرعامل باشگاه استقلال قوانین را نمی‌داند و اطلاعاتش از این قوانین کم است. بردن گوشی موبایل روی نیمکت در جریان بازی یک کار غیرقانونی است.

معاون اجرایی پرسپولیس تصریح کرد: باز هم می‌گویم با توجه به حساسیت رقابت‌ها و اختلاف امتیازی مان با تیم آقای مددی داریم نمی‌خواهیم جواب کسی را بدهیم.

منبع: فارس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: