تیتر امروز

ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!
المپیک توکیو (۱۱)، روز شکست‌های بزرگ

ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!

در ششمین روز از بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو، بخت از ورزشکاران ایرانی روگردان شد و تقریبا هیچ یک از شرکت‌کنندگان ما نتوانستند در حد انتظار به موفقیتی دست پیدا کنند.
سرنوشت برجام در دولت رئیسی؛ چشم‌اندازی در مه!

سرنوشت برجام در دولت رئیسی؛ چشم‌اندازی در مه!

مذاکرات برای احیای برجام در دولت رئیسی ادامه می‌یابد. رحمن قهرمان‌پور تحلیلگر مسائل سیاسی در مورد سرنوشت برجام می‌گوید ایران و آمریکا هر خواهان توافق هستند اما رسیدن به توافق تنها با با خواست...

شوچنکو: این بهترین انگلیس تاریخ است ولی...

سرمربی تیم ملی اوکراین امیدوار است تیمش بتواند شگفتی بزرگی با حذف انگلیس از یورو ۲۰۲۰ رقم بزند.

کد خبر: ۹۸۶۳۱
۰۸:۴۱ - ۱۲ تير ۱۴۰۰

شوچنکو: این بهترین انگلیس تاریخ است ولی...

دیدارنیوز - به نقل از تلگراف، آندره شوچنکو قبل از دیدار با لنگلیس در یک چهارم نهایی یورو ۲۰۲۰ گفت: ما کاملاً می دانیم که فردا با چه تیمی بازی خواهیم کرد. انگلیس یکی از بهترین تیم های ملی تاریخ خودش است  و بازیکنان فوق العاده ای دارد. من می خواهم از همکارم ساوت گیت که یک تیم فوق العاده دارد قدردانی کنم. به طور کلی ، فکر می کنم اکنون یکی از بهترین لحظات تاریخ انگلیس را شاهد هستیم. فوتبال این کشور رو به پیشرفت است. ما شاهد یک دیدار عالی در فینال لیگ قهرمانان اروپا بین منچسترسیتی و چلسی بودیم. بنابراین ، یک مبارزه سخت با حریف بسیار قدرتمندی در انتظار ماست.

قبل از مسابقه، کارشناسان انگلیس اوکراین را با تحقیر نگاه می کنند و می گویند انگلیس راحت ترین حریف را بدست آورد. چه حسی نسبت به چنین جملاتی دارید؟
ما می فهمیم، اما نقاط قوت خود را نیز می دانیم. ما قبلاً در مسابقات شخصیت و اصول بازی خود را نشان داده ایم که هرگز از آنها دور نخواهیم شد. من می دانم که مسابقه سختی خواهیم داشت ، اما بازیکنان من شخصیت دارند. فردا سعی خواهیم کرد آن را نشان دهیم.

فردا در مسابقه هواداران انگلیسی زیادی حضور نخواهند داشت. آیا این به تیم ملی اوکراین کمک می کند؟
البته این برای فوتبال خوب نیست، اما ما باید از قوانین مقابله با COVID-۱۹ پیروی کنیم. من همچنین طرفداران ایتالیایی را به دیدن بازی دعوت می کنم.

می توانید در مورد وضعیت بازیکنان مصدوم صحبت کنید؟ وضعیت یارمولنکو و زوبکوف چطور است؟
یارمولنکو خوب است ، او خود را برای بازی آماده می کند. زوبکوف بصورت جداگانه تمرین می کند، ما پیشرفت او را کنترل خواهیم کرد. اما او برای بازی با انگلیس آماده نخواهد شد.


منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: