تیتر امروز

بحران آب خوزستان را نمی توان با هندسه و ریاضی حل کرد!
رئیس دانشکده علوم آب دانشگاه شهید چمران اهواز:

بحران آب خوزستان را نمی توان با هندسه و ریاضی حل کرد!

دکتر مهدی قمیشی رئیس دانشکده آب دانشگاه شهید چمران اهواز مشکل آب در خوزستان را نه ناشی از سدها که ناشی از نگاه کلان مدیران کشور به مقوله آب می‌داند. نگاهی که او به هندسه و ریاضی تشبیه می‌کند!
کودتای نافرجام ترکیه؛ راز توفیق اردوغان در برابر نظامیان
از سعدآباد تا توپکاپی ۱۰ + فایل صوتی

کودتای نافرجام ترکیه؛ راز توفیق اردوغان در برابر نظامیان

از «سعدآباد تا توپکاپی» عنوان ستون رضا قنبری روزنامه‌نگار و کارشناس مسائل ترکیه در دیدار است؛ که به سیاست و جامعه ترکیه، مشترکات فرهنگی ایران و ترکیه و روابط پر پیچ و خم آن‌ها می‌پردازد. دهمین...
آلومینیوم اراک ۰ - ۰ استقلال تهران

سرمربی تیم استقلال تهران واکنش جالبی به اشتباه داور بازی داشت.

کد خبر: ۹۸۵۶۶
۲۲:۲۶ - ۱۰ تير ۱۴۰۰

استقلال آلمینیوم اراک داوری اشتباه داوری وی آی آره فرهاد مجیدی داور پرسپولیس

دیدارنیوز: دیدار تیم‌های آلومینیوم اراک و استقلال تهران در حالی تا دقیقه ۷۰ با نتیجه مساوی بدون گل در جریان است که سرمربیان دو تیم در چند صحنه نسبت به قضاوت مهدی سید علی داشته اند.

جالب‌ترین اعتراض را، اما در نیمه دوم شاهد بودیم؛ جایی که فرهاد مجیدی از بهزاد غلامپور خواست تا گوشی تلفن همراه خود را که در حال پخش یک صحنه مشکوک از بازی بود را به او بدهد. سرمربی آبی‌ها پس از دریافت گوشی آن را به لب خط برده و از داور خواست تا با حضور در آنجا، اشتباهش را تماشا کند.

مجیدی این کار را در حالی انجام داد که رفعتی و سید علی او را در کنار زمین دعوت به آرامش می‌کردند. مجیدی هم برای اثبات ادعای خود سراغ گوشی رفت، اما نتوانست صحنه را به داور بازی نشان بدهد.

جالب اینجاست که سرمربی آبی‌ها بیخیال این درخواست عجیب خود نشده بود و سرانجام موفق به کشاندن سید علی به کنار زمین شد. این حضور داور بازی در کنار خط، اما به قیمت یک کارت زرد برای فرهاد مجیدی تمام شد.

فرهاد مجیدی که پس از دریافت کارت زرد هم دست از اعتراض خود نکشیده بود با رفعتی دقایقی را به بحث و گفتگو پرداخت که نهایت این بحث به ضبط گوشی سرمربی استقلالی‌ها از سوی نماینده فدراسیون انجامید. رفعتی پس از گرفتن گوشی، آن را در جیب کت خود گذاشت در حالی که مجیدی نیز همچنان در حال اعتراض بود.

منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: