تیتر امروز

جدال وزارت بهداشت و سازمان نظام پزشکی!
برگی از تاریخ تعلل در واردات واکسن

جدال وزارت بهداشت و سازمان نظام پزشکی!

در بحبوحه بحران کرونا سازمان نظام پزشکی برای واردات واکسن کرونا اعلام آمادگی کرد. این کار با استقبال وزارت بهداشت مواجه نشد و یک کشمکش رسانه‌ای حول آن شکل گرفت. اما ماجرا چه بود؟
از ورود به بلوک شرق جدید تا برگ چانه‌زنی با غرب
عضویت ایران در شانگهای

از ورود به بلوک شرق جدید تا برگ چانه‌زنی با غرب

عضویت ایران در سازمان همکاری‌های شانگهای با سر و صدای رسانه‌ای بسیاری همراه بوده است؟ آیا این رخداد نشان از ورود رسمی ایران به یک بلوک جهانی جدید دارد یا تنها اقدامی برای موازنه قدرت با غرب در...
آلومینیوم اراک ۰ - ۰ استقلال تهران

گل استقلال رد شد، گوشی فرهاد مجیدی ضبط شد

سرمربی تیم استقلال تهران واکنش جالبی به اشتباه داور بازی داشت.

کد خبر: ۹۸۵۶۶
۲۲:۲۶ - ۱۰ تير ۱۴۰۰

استقلال آلمینیوم اراک داوری اشتباه داوری وی آی آره فرهاد مجیدی داور پرسپولیس

دیدارنیوز: دیدار تیم‌های آلومینیوم اراک و استقلال تهران در حالی تا دقیقه ۷۰ با نتیجه مساوی بدون گل در جریان است که سرمربیان دو تیم در چند صحنه نسبت به قضاوت مهدی سید علی داشته اند.

جالب‌ترین اعتراض را، اما در نیمه دوم شاهد بودیم؛ جایی که فرهاد مجیدی از بهزاد غلامپور خواست تا گوشی تلفن همراه خود را که در حال پخش یک صحنه مشکوک از بازی بود را به او بدهد. سرمربی آبی‌ها پس از دریافت گوشی آن را به لب خط برده و از داور خواست تا با حضور در آنجا، اشتباهش را تماشا کند.

مجیدی این کار را در حالی انجام داد که رفعتی و سید علی او را در کنار زمین دعوت به آرامش می‌کردند. مجیدی هم برای اثبات ادعای خود سراغ گوشی رفت، اما نتوانست صحنه را به داور بازی نشان بدهد.

جالب اینجاست که سرمربی آبی‌ها بیخیال این درخواست عجیب خود نشده بود و سرانجام موفق به کشاندن سید علی به کنار زمین شد. این حضور داور بازی در کنار خط، اما به قیمت یک کارت زرد برای فرهاد مجیدی تمام شد.

فرهاد مجیدی که پس از دریافت کارت زرد هم دست از اعتراض خود نکشیده بود با رفعتی دقایقی را به بحث و گفتگو پرداخت که نهایت این بحث به ضبط گوشی سرمربی استقلالی‌ها از سوی نماینده فدراسیون انجامید. رفعتی پس از گرفتن گوشی، آن را در جیب کت خود گذاشت در حالی که مجیدی نیز همچنان در حال اعتراض بود.

منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر