تیتر امروز

بحران آب خوزستان را نمی توان با هندسه و ریاضی حل کرد!
رئیس دانشکده علوم آب دانشگاه شهید چمران اهواز:

بحران آب خوزستان را نمی توان با هندسه و ریاضی حل کرد!

دکتر مهدی قمیشی رئیس دانشکده آب دانشگاه شهید چمران اهواز مشکل آب در خوزستان را نه ناشی از سدها که ناشی از نگاه کلان مدیران کشور به مقوله آب می‌داند. نگاهی که او به هندسه و ریاضی تشبیه می‌کند!
کودتای نافرجام ترکیه؛ راز توفیق اردوغان در برابر نظامیان
از سعدآباد تا توپکاپی ۱۰ + فایل صوتی

کودتای نافرجام ترکیه؛ راز توفیق اردوغان در برابر نظامیان

از «سعدآباد تا توپکاپی» عنوان ستون رضا قنبری روزنامه‌نگار و کارشناس مسائل ترکیه در دیدار است؛ که به سیاست و جامعه ترکیه، مشترکات فرهنگی ایران و ترکیه و روابط پر پیچ و خم آن‌ها می‌پردازد. دهمین...

در پی وقوع چند فقره سرقت محتویات داخل خودرو در خیابان‌های ستارخان تیمی از ماموران پلیس ماموریت گرفتند تا سارق یا سارقان احتمالی را شناسایی کنند.

کد خبر: ۹۸۵۳۱
۱۲:۲۶ - ۱۰ تير ۱۴۰۰

سرقت زن و شوهر در ستارخان بخاطر مواد مخدر

دیدارنیوز ـ تیم پلیسی با بررسی کارشناسانه درباره محیط جغرافیایی و ارتکاب جرایم موفق به شناسایی ۲ سارق زن و مرد شدند و پس از ردیابی سارقان اقدامات اطلاعاتی تیم عملیات برای دستگیری زن و شوهر سارق آغاز شد.

ماموران پلیس پس از اخذ مجوزقضایی در یک عملیات پیچیده زن و شوهر سارق را بازداشت کردند. در تحقیقات تکمیلی مشخص شد زن و شوهر سارق معتاد به شیشه هستند و برای تهیه پول مواد مخدر محتویات خودرو‌های خیابان ستارخان را سرقت کردند.

این زن و شوهر معتاد در بازجویی‌های پلیسی صراحتا به ۲۰ فقره سرقت خودرو در خیابان ستارخان با همدستی یکدیگر بخاطر پول خرید مواد مخدر از نوع شیشه و کراک اعتراف کردند؛ بنابراین گزارش، پرونده زن و شوهر سارق برای سیرمراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

منبع: رکنا
برچسب ها: سرقت حوادث
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: