تیتر امروز

تحلیف رئیسی، آخرین پرده روحانی؛ هر دو در یک قاب
گزارش ویژه دیدار از خانه ملت

تحلیف رئیسی، آخرین پرده روحانی؛ هر دو در یک قاب

امروز پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ سیزدهمین رییس جمهوری ایران در حضور مقامات لشکری و کشوری و مهمانان خارجی از حدود ۱۱۵ کشور، سوگند یاد کرد که پاسدار مذهب رسمی و نظام جمهوری اسلامی و قانون اساسی کشور...
افزایش چند برابری اعتبارات پروژه‌های جاری شهرستان مسجدسلیمان 
با پیگیری‌های علیرضا ورناصری

افزایش چند برابری اعتبارات پروژه‌های جاری شهرستان مسجدسلیمان 

توزیع امتیازات تملک دارایی‌های استانی ۳٪ درآمد حاصل از صادرات نفت خام و گاز طبیعی بر طبق جدول ۵_۱۰ قانون بودجه ۱۴۰۰، با همت و پیگیری‌های علیرضا ورناصری سهم اعتبارات تخصیص شده به شهرستان مسجدسلیمان...
رئیسی: دولت ما دولت وفاق ملی است
مراسم تحلیف رئیس جمهوری سیزدهم برگزار شد

رئیسی: دولت ما دولت وفاق ملی است

رئیس جمهوری گفت که تحریم‌ها علیه ملت ایران باید لغو گردد و از هر طرح دیپلماتیک که باعث انجام این امر شود استقبال می‌کند.

مجوز مصرف اضطراری واکسن پاستوکووک صادر شد

سازمان غذا و دارو مجوز مصرف اضطراری داوطلبانه واکسن سوبرانا ۰۲ انستیتو پاستور در مرحله اینتریم فاز ۳ مطالعات بالینی را به صورت مشروط صادر کرد.

کد خبر: ۹۸۳۵۱
۱۱:۰۱ - ۰۹ تير ۱۴۰۰

مجوز مصرف اضطراری واکسن پاستوکووک

دیدارنیوز ـ احسان مصطفوی مدیر پروژه کارآزمایی بالینی واکسن کرونای پاستوکووک با اشاره به اینکه پیش‌بینی می‌شود تا اواخر مرداد یا اوایل شهریور گزارش اولیه اثربخشی این واکسن تهیه شود، گفت: تا آخر تابستان ۳ میلیون دوز واکسن تحویل وزارت بهداشت می‌شود، اما با افزایش ظرفیت امیدواریم تولید از اوایل پاییز به ۲ تا ۳ برابر برسد.

شرکت دولتی بایوکوبافارما براساس داده‌های مقدماتی اعلام کرده که واکسن کرونای آزمایشی کوبایی سوبرانا ۲ اثربخشی ۶۲ درصدی را با دو دوز از سه دوز خود نشان داد.

واکسن سوبرانا ۰۲ محصول مشترک انستیتو فینلای کوبا و انستیتو پاستور ایران بوده که در ایران به نام "پاستوکووک" نام‌گذاری شده است.

منبع: بیان ما
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: