تیتر امروز

بحران آب خوزستان را نمی توان با هندسه و ریاضی حل کرد!
رئیس دانشکده علوم آب دانشگاه شهید چمران اهواز:

بحران آب خوزستان را نمی توان با هندسه و ریاضی حل کرد!

دکتر مهدی قمیشی رئیس دانشکده آب دانشگاه شهید چمران اهواز مشکل آب در خوزستان را نه ناشی از سدها که ناشی از نگاه کلان مدیران کشور به مقوله آب می‌داند. نگاهی که او به هندسه و ریاضی تشبیه می‌کند!

یواخیم لوو سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان از شدت ناراحتی و افسوس بعد از شکست برابر انگلیس سخن گفت یورو 2020 پایان کار او بر روی نیمکت مانشافت بود

کد خبر: ۹۸۳۰۴
۰۹:۰۰ - ۰۹ تير ۱۴۰۰

حسرت یواخیم لوو از شکست برابر انگلیس

دیدارنیوز - به نقل از کیکر، تیم ملی فوتبال آلمان باوجود آنکه فرصت‌های گلزنی خوبی برابر انگلیس داشت، اما با دو گل شکست خورد تا وداعی تلخ با یورو ۲۰۲۰ داشته باشد.

یواخیم لوو، سرمربی ژرمن‌ها بعد از بازی گفت: احساس ناامیدی بزرگی داریم. انتظار بیشتری از تیم داشتم. در چنین دیدار‌های بزرگی باید بهتر از فرصت‌های به دست آمده استفاده کرد.

او ادامه داد: فرصت‌های خوبی را خلق کردیم. مولر می‌توانست کار را به تساوی کشاند و یا هاورتز ما را جلو اندازد، اما متاسفانه از این فرصت‌ها بهره نگرفتیم. از اینکه در این مرحله حذف شدیم احساس تلخی داریم و ناراحت هستیم.

لوو در پایان گفت: ما ناراحت و متاسف هستم چرا که امید و شور هواداران را از بین بردیم. امید زیادی به درخشش تیم در یورو داشتیم، اما متاسفانه باید به خانه برگردیم.

دوران یواخیم لوو در تیم ملی فوتبال آلمان به پایان رسید. او از سال ۲۰۰۴ هدایت تیم را برعهده داشت و توانست قهرمانی در جام جهانی را به دست آورد. قرار است که هانسی فلیک جایگزین لوو در نیمکت ژرمن‌ها شود.

منبع: ایسنا
برچسب ها: یورو 2020
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: