تیتر امروز

بحران آب خوزستان را نمی توان با هندسه و ریاضی حل کرد!
رئیس دانشکده علوم آب دانشگاه شهید چمران اهواز:

بحران آب خوزستان را نمی توان با هندسه و ریاضی حل کرد!

دکتر مهدی قمیشی رئیس دانشکده آب دانشگاه شهید چمران اهواز مشکل آب در خوزستان را نه ناشی از سدها که ناشی از نگاه کلان مدیران کشور به مقوله آب می‌داند. نگاهی که او به هندسه و ریاضی تشبیه می‌کند!
کودتای نافرجام ترکیه؛ راز توفیق اردوغان در برابر نظامیان
از سعدآباد تا توپکاپی ۱۰ + فایل صوتی

کودتای نافرجام ترکیه؛ راز توفیق اردوغان در برابر نظامیان

از «سعدآباد تا توپکاپی» عنوان ستون رضا قنبری روزنامه‌نگار و کارشناس مسائل ترکیه در دیدار است؛ که به سیاست و جامعه ترکیه، مشترکات فرهنگی ایران و ترکیه و روابط پر پیچ و خم آن‌ها می‌پردازد. دهمین...
اطلاعیه وزارت تعاون

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام‌کرد: با توجه به شیوع موج جدید ویروس کرونا و نگرانی‌های جدی در این خصوص، شرایط ثبت‌نام جاماندگان یارانه پس از هماهنگی‌های لازم با ستاد ملی کرونا اعلام می‌شود.

کد خبر: ۹۸۲۶۳
۱۶:۱۶ - ۰۸ تير ۱۴۰۰

شرایط ثبت‌نام جاماندگان یارانه

دیدارنیوز ـ به گزارش وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بر اساس قانون بودجه ۱۴۰۰ و آیین‌نامه مصوب دولت کسانی که در سال ۱۳۹۳ از ثبت نام یارانه‌ها جا مانده یا افرادی که خانواده آنان یارانه‌بگیر نبوده، اما با ازدواج از خانواده جدا شده‌اند، چنانچه متقاضی دریافت یارانه هستند می‌توانند طبق شرایطی که اعلام خواهد شد برای ثبت‌نام اقدام کنند.

بنابر اطلاعیه وزارت تعاون، پس از هماهنگی‌های لازم با ستاد ملی کرونا چگونگی مراجعه حضوری به مراکز مربوطه برای ثبت‌نام در شهر‌هایی که خطر گسترش کرونا وجود نداشته باشد اعلام می‌شود.

در این اطلاعیه تاکید شده که تا اعلام شرایط از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، افراد متقاضی ثبت‌نام یارانه از مراجعه حضوری به این وزارتخانه و سازمان هدفمندی یارانه‌ها خودداری کنند.

تا خرداد امسال در مجموع ۱۲۴ مرحله یارانه نقدی به‌ازای هر نفر ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان واریز شده است. افراد خانواده‌هایی که مشمول دریافت یارانه نقدی می‌شدند از ابتدا تاکنون پنج میلیون و ۶۴۲ هزار تومان دریافت کردند.

براساس آخرین آمار، ۷۷ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر در کشور یارانه دریافت می‌کنند.

منبع: ایرنا
برچسب ها: یارانه نقدی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: