تیتر امروز

علی نیک جو: ریشه بحران روان‌شناختی جامعه ایران اجتماعی و سیاسی است
گفت‌وگو با یک روان‌درمانگر و فعال سیاسی

علی نیک جو: ریشه بحران روان‌شناختی جامعه ایران اجتماعی و سیاسی است

جامعه ایران از پس بحران‌های شدید سیاسی و اقتصادی و اجتماعی مملو از جان‌های ملول و روان‌های زخم خورده است. ریشه‌های این وضعیت و راه‌های التیام آن موضوع گفتگو با دکتر علی نیک جو روانپزشک و فعال...

توافق اولیه ٢ بازیکن لیگ برتری با پرسپولیس

یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس بعد از کمبود مدافع در دفاع چپ حالا در فصل جدید به دنبال پر کردن حفره دفاعی خود است.

کد خبر: ۹۸۱۷۰
۱۱:۳۱ - ۰۸ تير ۱۴۰۰

توافق اولیه ٢ بازیکن لیگ برتری با پرسپولیس

دیدارنیوز - پرسپولس در این فصل به دلیل مصدومیت و جدایی محمد انصاری و همین طور انتقال غیرمنتظره محمد نادری تنها سعید آقایی را در جناح چپ خط دفاع خود داشت. بازیکنی که در غیاب او یحیی گل‌محمدی مجبور به استفاده از وحید امیری در این جناح شد. هر چند علی شجاعی چپ پا هم هر از گاهی در این پست به میدان رفت اما سرمربی سرخ‌ها تصمیم دارد تا برای فصل آینده یک دفاع چپ تخصصی به خدمت بگیرد.

گزینه مد نظر یحی گل‌محمدی برای این پست ابوالفضل جلالی بازیکن سایپاست. جلالی پیش از این از سوی اسکوچیچ هم به تیم ملی دعوت شد است. مدافعی جوانی که برای پیوستن به جمع سرخ‌ها موافقت خود را اعلام کرده و تنها منتظر پایان فصل است تا انتقال رسمی‌اش به پرسپولیس انجام شود.

به نظر می‌رسد بیشترین خرید سرخ‌ها در پایان فصل در پست دفاع باشد. جایی که با جدایی احتمالی کنعانی زادگان پرسپولیس نیاز به حداقل دو مدافع آخر در این پست دارد و البته در سمت راست خط دفاعی هم گزینه‌هایی در لیست یحیی هستند که توافق اولیه با یکی از آنها صورت گرفته است. علی نعمتی مدافع پدیده بازیکنی است که گفته می‌شود کار انتقال او به پرسپولیس انجام شده است. بازیکنی که توانایی بازی در دفاع آخر و دفاع راست را دارد.

با این حساب سرخ‌ها تا به امروز با دو بازیکن برای فصل آینده به توافق رسیده اند و اگر اتفاق غیرمنتظره ای نیفتد آنها در فصل نقل و انتقالات به پرسپولیس خواهند پیوست.

منبع: میزان
برچسب ها: پرسپولیس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر