تیتر امروز

بحران آب خوزستان را نمی توان با هندسه و ریاضی حل کرد!
رئیس دانشکده علوم آب دانشگاه شهید چمران اهواز:

بحران آب خوزستان را نمی توان با هندسه و ریاضی حل کرد!

دکتر مهدی قمیشی رئیس دانشکده آب دانشگاه شهید چمران اهواز مشکل آب در خوزستان را نه ناشی از سدها که ناشی از نگاه کلان مدیران کشور به مقوله آب می‌داند. نگاهی که او به هندسه و ریاضی تشبیه می‌کند!
کودتای نافرجام ترکیه؛ راز توفیق اردوغان در برابر نظامیان
از سعدآباد تا توپکاپی ۱۰ + فایل صوتی

کودتای نافرجام ترکیه؛ راز توفیق اردوغان در برابر نظامیان

از «سعدآباد تا توپکاپی» عنوان ستون رضا قنبری روزنامه‌نگار و کارشناس مسائل ترکیه در دیدار است؛ که به سیاست و جامعه ترکیه، مشترکات فرهنگی ایران و ترکیه و روابط پر پیچ و خم آن‌ها می‌پردازد. دهمین...

یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس بعد از کمبود مدافع در دفاع چپ حالا در فصل جدید به دنبال پر کردن حفره دفاعی خود است.

کد خبر: ۹۸۱۷۰
۱۱:۳۱ - ۰۸ تير ۱۴۰۰

توافق اولیه ٢ بازیکن لیگ برتری با پرسپولیس

دیدارنیوز - پرسپولس در این فصل به دلیل مصدومیت و جدایی محمد انصاری و همین طور انتقال غیرمنتظره محمد نادری تنها سعید آقایی را در جناح چپ خط دفاع خود داشت. بازیکنی که در غیاب او یحیی گل‌محمدی مجبور به استفاده از وحید امیری در این جناح شد. هر چند علی شجاعی چپ پا هم هر از گاهی در این پست به میدان رفت اما سرمربی سرخ‌ها تصمیم دارد تا برای فصل آینده یک دفاع چپ تخصصی به خدمت بگیرد.

گزینه مد نظر یحی گل‌محمدی برای این پست ابوالفضل جلالی بازیکن سایپاست. جلالی پیش از این از سوی اسکوچیچ هم به تیم ملی دعوت شد است. مدافعی جوانی که برای پیوستن به جمع سرخ‌ها موافقت خود را اعلام کرده و تنها منتظر پایان فصل است تا انتقال رسمی‌اش به پرسپولیس انجام شود.

به نظر می‌رسد بیشترین خرید سرخ‌ها در پایان فصل در پست دفاع باشد. جایی که با جدایی احتمالی کنعانی زادگان پرسپولیس نیاز به حداقل دو مدافع آخر در این پست دارد و البته در سمت راست خط دفاعی هم گزینه‌هایی در لیست یحیی هستند که توافق اولیه با یکی از آنها صورت گرفته است. علی نعمتی مدافع پدیده بازیکنی است که گفته می‌شود کار انتقال او به پرسپولیس انجام شده است. بازیکنی که توانایی بازی در دفاع آخر و دفاع راست را دارد.

با این حساب سرخ‌ها تا به امروز با دو بازیکن برای فصل آینده به توافق رسیده اند و اگر اتفاق غیرمنتظره ای نیفتد آنها در فصل نقل و انتقالات به پرسپولیس خواهند پیوست.

منبع: میزان
برچسب ها: پرسپولیس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: