تیتر امروز

با چراغ گرد شهر در پی علی

با چراغ گرد شهر در پی علی

انسان قرن کنونی دستش از دامان علی کوتاه شده و ره گم کرده؛ گویی آدمیت رو به احتضار است و برگشت آن تنها با یاد علی امکان پذیر است. غدیر یادآور آدمیت است؛ آدمیتی که شتابان رو به نیستی می‌رود
ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!
المپیک توکیو (۱۱)، روز شکست‌های بزرگ

ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!

در ششمین روز از بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو، بخت از ورزشکاران ایرانی روگردان شد و تقریبا هیچ یک از شرکت‌کنندگان ما نتوانستند در حد انتظار به موفقیتی دست پیدا کنند.

دو نفری که بمب نقل و انتقالات پرسپولیس را خاموش کردند

هرروز اسامی جدید برای لیست نقل وانتقالات استقلال و پرسپولیس در رسانه های منتشر میشود و بعضی از اسامی هم از این لیست خط میخورند. 

کد خبر: ۹۸۱۶۶
۱۱:۱۴ - ۰۸ تير ۱۴۰۰

 پرسپولیس ر

دیدارنیوز - چندی پیش از احتمال پیوستن سروش رفیعی ، هافیک خوب سپاهان به پرسپولیس سخن هایی شنیده میشد اما تازه ترین خبر مذاکره و تمدید وی با سپاهان را حکایت دارد و سروش رفیعی نخستین بازیکنی بوده که با اتمام قراردادش در تابستان سال جاری حاضر به مذاکره برای تمدید شده است.


بیشتر بخوانید: پیشنهادات اروپایی و قطری برای ستاره استقلال


رامین رضاییان نیز در گمانه زنی های پیوستن به پرسپولیس در صدر خبرها بود اما یک نکته عجیب از این بازیکن دیده شده است وآن قرار دادن پرچم قطر در بیو پیچ ایسنتایش است در حالیکه طبق قوانین فیفا اگر بازیکنی سه سال برای کشورش بازی نکند می‌تواند ملیت خود را تغییر دهد. رامین رضاییان آیان سال ۹۸در بازی با عراق ، اخرین بار بود که برای تیم ملی ایران به میدان رفت و تا آبان سال ۱۴۰۱ نمی‌تواند تغییر ملیت بدهد.و قانون مهمتری این هست که بعد از سه سال هم نمیتواندبرای هیچ کشوری بازی کند. و از این جهت امکان قطری شدن او وجود ندارد اما این حرکت وی نشان از صورت نگرفتن مذاکرات احتمالی از طرف پرسپولیس با اوست .

منبع: یکتاپرس
برچسب ها: پرسپولیس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: