تیتر امروز

پیام دکتر مصدق به تختی بعد از قهرمانی المپیک

پیام دکتر مصدق به تختی بعد از قهرمانی المپیک

قهرمانی ورزشکاران در مسابقات المپیک بهانه‌ای است برای سران و مقامات کشور‌ها که به قهرمان خود تبریک گفته و او را مورد تقدیر قرار دهند. خواندن نامه مصدق به تختی در ۶۵ سال قبل خالی از لطف نیست.
چالش‌های برند سیاسی رئیسی؛ از کابینه تا کارآمدی و فسادستیزی
دیدار ۱۴۰۰؛ گفتگو با رسول بابایی متخصص کمپین‌های انتخاباتی و برندینگ سیاسی

چالش‌های برند سیاسی رئیسی؛ از کابینه تا کارآمدی و فسادستیزی

آخرین برنامه دیدار ۱۴۰۰ که به بررسی برند سیاسی نامزد‌های انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ اختصاص داشت، به چالش‌های پیش‌روی برند ابراهیم رئیسی پرداخته است. مردی که حالا ساکن پاستور است!

لیست خرید تابستانه مجیدی لو رفت!

با رفتن عبدیان و نامداری حالا خیلی‌ها می‌گویند لیست خرید فرهاد مجیدی هوا شده و شاید حتی تغییراتی در لیست ایجاد شود اما شنیدیم این مسئله واقعیت ندارد و لیست خرید سرمربی استقلال تغییر نخواهد کرد.

کد خبر: ۹۸۱۶۰
۱۱:۱۷ - ۰۸ تير ۱۴۰۰

لیست خرید تابستانه مجیدی لو رفت!

دیدارنیوز - با رفتن عبدیان و نامداری حالا خیلی‌ها می‌گویند لیست خرید فرهاد مجیدی هوا شده و شاید حتی تغییراتی در لیست ایجاد شود اما شنیدیم این مسئله واقعیت ندارد و لیست خرید سرمربی استقلال تغییر نخواهد کرد. مجیدی باید لیست خود را در اختیار باشگاه قرار بدهد تا احمد مددی و اعضای هیئت مدیره نسبت به جذب بازیکنان مورد نظر اقدام کنند.

در اولین بیانیه هیئت مدیره جدید استقلال آمده بود مدیران باشگاه تمام توان خود را می گذارند تا خواسته‌های کادرفنی و فرهادمجیدی برآورده شود. مجیدی هم قبلا گفته بود چند سالی است که دلال ها برای استقلال تیم می بندند و امسال می‌خواهم خودم تیم قدرتمندی را بدون حضور دلال ها برای استقلال ببندم.

حالا باید دید در شرایطی که در نیم‌فصل مدیران استقلال نتوانستند امین قاسمی‌نژاد را جذب کنند، آیا در فصل نقل و انتقالات تابستانی خواسته‌های مجیدی براورده می شود یا نه؟


برچسب ها: استقلال
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: